Wpis z mikrobloga

@naczarak: koleżance po porodzie ksiądz zaczął wymyślać jaka jest bezbożna, a ona wyczerpana, po naprawdę długiej nocy, w połogu i nie miała się nawet siły odezwać... Dowiedział się menda od innych pacjentek, że dziecko z konkubinatu, a nie prawilnie po kościelnym ślubie. Jak jej partner przyszedł do szpitala, to księżulek mało przez okno nie wyleciał XD

Ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji, bym chyba klechę na kopach wyprowadził ze szpitala.
dobrze ksiądz zrobił


@Gorylica_Ada: szczególnie że negatywne nastawienie pacjenta do zabiegu mogłoby m.in. spowolnić leczenie.

niech sobie poczyta czym jest zakład Pascala


@Gorylica_Ada: zakład Pascala nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość, bo jest niekompletny. Można bez problemu znaleźć warianty które go wypaczają - np. a co jeżeli istnieje jakiś bóg, który karze ludzi za wiarę w niego, a nagradza ateistów?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@Gorylica_Ada: Dobrze? To jest szpital, nie kościół, nie rozumiem co te mendy w ogóle w szpitalach robią. Jak mi raz jeden zaczął marudzić po tym, jak go grzecznie poinformowałam, że w mojej sali jego obecność nie jest potrzebna, to myślałam, że wstanę i go osobiście wykopię już mniej grzecznie. A w tym przypadku to już czyste #!$%@?ństwo, że straszył chłopaka, którego czeka ciężka operacja.
@naczarak: Jakbym był tym gościem to nieźle by mi ciśnienie wzrosło(co raczej nie byłoby polecane). Jakbym bym na siłach to bym powiedział czy sam się wyspowiadał bo jak kopnę go w dupę to różnie może być. Niepojęte, że w takiej sytuacji #!$%@? się mag jakiejś religii, jak ktoś potrzebuje to spoko ale z tego co ostatnio się dowiadywałem to Polska to kraj świecki.