Wpis z mikrobloga

Astrologie ogłaszają miesiąc krwiodawców. Współpraca #mobilevikings z #barylkakrwi przedłuża się!

Tl;dr - Oddawaj krew, by mieć w Mobile Vikings darmowy numer z nielimitowanymi połączeniami/mms/sms i 20GB. Każda donacja w ramach #barylkakrwi to darmowy miesiąc na naszym pokładzie.

JAK TO DZIAŁA?
Nie jestem Vikingiem i oddałem krew.
Otrzymasz od nas kod na dołączenie i pierwszy miesiąc w Mobile Vikings za darmo. Kod pozwala na dokonanie zamówienia oferty Perfekt Match z nielimitowanymi połączeniami/sms/mms oraz 20 GB kumulującego się internetu. Po wykorzystaniu darmowego miesiąca korzystanie z numeru to tylko 25 zł, ale wciąż możesz nie płacić, dorzucając swoją krew do Wykopowej Baryłki.

Jestem już Vikingiem, ale nigdy nikogo nie zaprosiłem. Co dostaję?
Oddałeś krew, a nosisz już rogaty hełm? Dostaniesz od nas kod na darmowe zamówienie i pierwszy miesiąc w Mobile Vikings dla swojego znajomego. Zaproszenie otwiera drogę do darmowego miesiąca za każdym razem, kiedy przelejesz krew w szczytnym celu w Centrum Krwiodastwa. Program poleceń to osobna promocja, która działa bez zmian - każdy zaproszony to -10% do Twojego miesięcznego rachunku.

Jestem już Vikingiem i zaprosiłem kogoś do sieci.
Za każdą donację w ramach #barylkakrwi otrzymasz od nas 25 Punktów Vikinga, które obniżą Twoje następne doładowanie o 25 zł. Punkty są przechodnie, więc jeśli nie wykorzystasz wszystkich za pierwszym razem, obniżą kolejne płatności. W skrócie za każde oddanie krwi masz numer przez miesiąc bez płacenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko jasne? To do Centrum Krwiodastwa!
REGULAMIN

#mobilevikings #vikingmobile #promocja #zadarmo #telefony #prepaid #siecikomorkowe #krwiodawstwo
  • 11
Oddaje krew co miesiąc, ale nie chciało mi się dotąd uczestniczyć w baryłce. Ktoś jeszcze coś oferuje poza Vikingami, bo jeszcze mam umowę z innym operatorem?
Oddaje krew co miesiąc, ale nie chciało mi się dotąd uczestniczyć w baryłce. Ktoś jeszcze coś oferuje poza Vikingami, bo jeszcze mam umowę z innym operatorem?


@Fidelis: My chętnie przygotujemy Ci miejsce na pokładzie i poczekamy na Ciebie, aż obecna umowa się skończy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)