Wpis z mikrobloga

Czasem mam wrażenie, że wykop to miejsce gdzie są ludzie z różnych wymiarów. Jest sobie wpis o przemocy w szkole i o tym, że gość musiał się bronić i komuś złamał nos, a dwa wyplusowane komentarze to te sugerujące że to niemożliwe.
Ja nie wiem skąd ci ludzie się biorą, to poziom pojmowania świata w stylu "nie ma chleba? To niech jedzą ciastka". Żyją w tym swoim idealnym normikowym świecie, bez biedy, przemocy i głodu, bo przecież wszystko czego sami nie doświadczyli nie istnieje. Przecież to jest na poziomie plaskoziemców i antyszczepionkowców xD chyba czas powoli się stąd zwijać z tego portalu, ilość głupoty zaczyna mnie już mocno frustrować

https://www.wykop.pl/wpis/51786205/bylo-to-w-4-klasie-szkoly-podstawowej-czasy-gdy-na/

#przegryw #justwykopthings #wykop #humorobrazkowy #takaprawda #rozwojosobistyznormikami
LajfIsBjutiful - Czasem mam wrażenie, że wykop to miejsce gdzie są ludzie z różnych w...

źródło: comment_1598935254asQIIOYUc8JeS6J3PZx5x5.jpg

Pobierz
  • 27
@zartos: no ja się wychowałem na proletariackim osiedlu z codziennym przemycaniem kasy na bułki w butach i pojedynkach kumite w stylu dowolnym w losowych momentach. trwałe obrażenia to były pojedyncze przypadki. głównie poobijane ryje i śliwki pod okiem - głównie ogólny rozstrój organizmu i zły humor spowodowany obiciem. złamanego nosa nigdy nie widziałem, to nie jest łatwa sprawa tak komus #!$%@?, zwłaszcza będąc dzieciakiem z podstawówki.
@LajfIsBjutiful: O to, to. Dla dorosłych taki 10-latek to gówniarz, a ja np. zaliczyłem przekopkę od takich 10-latków w kominiarkach, a potem z kasy od bogatych starych wynajęli jakiegoś lokalnego bandziora żeby zniszczył auto ojcu innemu gościa z klasy który się stawiał ¯\_(ツ)_/¯
@LajfIsBjutiful wybacz ale tamten wpis brzmi jak bait. Skopali leżącego a nauczyciele nic. Ja wiem że to.modne teraz tak mówić, ale nie wierzę że kopanie w kółku leżącego ktokolwiek mógł zbagatelizować.
@LajfIsBjutiful jeden z tych komentarzy brzmiał "wstawaj zesrales się" i ja go plusowalem bo nie chce mi się wierzyć że taki dzieciak zaczął ćwiczyć sztuki walki. Niby gdzie z kim i za czyje pieniądze? Realna wersja to zabieranie do szkoły pręta młotka albo kamienia i tym złamanie nosa.
Obnoszenie się tym w jak ch*jowych warunkach się wychowało i każdy, kto miał choć trochę lepiej to normik nie znający życia to najgorsze polactwo.


@troglodyta_erudyta: Nikt się z tym nie obnosi, ale po prostu śmieszy brak wiary w to, że patologia istnieje. OPowi chodzi o to, że wiele osób całkowicie podważa ten fakt i 10-letnich bandytów w szkołach traktuje z gatunku legend o "czarnej Wołdze" która porywa dzieci ( ͡°
@LajfIsBjutiful jeden z tych komentarzy brzmiał "wstawaj zesrales się" i ja go plusowalem bo nie chce mi się wierzyć że taki dzieciak zaczął ćwiczyć sztuki walki. Niby gdzie z kim i za czyje pieniądze? Realna wersja to zabieranie do szkoły pręta młotka albo kamienia i tym złamanie nosa.


@Titufe: Przecież od groma sztuk walk jest prowadzone dla dzieci, często nawet sale gimnastyczne w szkołach wynajmują.