Wpis z mikrobloga

Siema, mam numer w T-Mobile, umowa skończyła mi się w czerwcu ale dalej płacę. Chce przenieść numer do Orange flex, jak to zrobić ? Wchodzę na stronę Orange i tam wszystko robie? Muszę coś uzgadniać z T-Mobile? Czy wystarczy że na stronie Orange uzupełnienie wszystko po kolei i numer przeniesiony? Boje się że będę hulał w Orange a za pół.roku zapuka mi pan komornik w koszulce tmobile i odbierze mi telewizor xD
#orange #orangeflex #tmobile
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ski3ra: wszystko z apki. Kartę Sim zamawiasz kurierem albo w Orange odbierasz. Mówisz, że chcesz sim flex dadzą od ręki. QR skanujesz sim w aplikacji.

Z kodem polecającym TOMASZHA5G Ty i ja dostaniemy po 50 zł jak będziesz miesiąc w flex
  • Odpowiedz
@ski3ra: Jeśli masz umowę w T-Mobile to obowiązuje Cię miesięczny okres wypowiedzenia (innymi słowy opłacasz fakturę, mija jeden okres rozliczeniowy i numer przenosi się do Flexa)
  • Odpowiedz
@ski3ra Dzień dobry :) Chcąc przenieść numer do Orange Flex wystarczy, że złożysz zamówienie w aplikacji. Nie musisz składać wypowiedzenia umowy u obecnego oratora. Wszystkimi formalnościami zajmiemy się za Ciebie.
  • Odpowiedz