Wpis z mikrobloga

Mirki niestety to że #rozowepaski lecą na kase to mit, nawet te w okolicy 30stki
Ciężko pracowałem ostatnie kilka lat żeby zarabiać dobre pieniądze (IT, 3 krajowe) a różowe i tak mają to w dupie
Część wiedziała że dobrze zarabiam a i tak po czasie wybierały bardziej atrakcyjnych gości którzy mają normalną prace (~2,5k) Już na prawdę nie mam siły jak znaleźć sobie żone ( ͡° ʖ̯ ͡°) Instagram wyprał ludziom mózgi i każdy chce być i mieć modela #przegryw #zalesie #zwiazki
  • 29
zarabiać dobre pieniądze (IT, 3 krajowe)


@alonzoo3: twój problem leży w założeniu, że 3 średnie krajowe to "dobre pieniądze". Dobre pieniądze w tym kraju, w mieście stołecznym to nawet nie 10 średnich krajowych. 3 średnie krajowe o których mówisz to granica za którą zaczynasz żyć jak normalny człowiek na zachodzie, tylko u niemca wystarczy być ochroniarzem 2,5k euro, a ty jesteś wielkim specem w IT. Zacznij zarabiać $25k/msc z tego IT
@alonzoo3: 3 krajowe, dobre. Usmiechłam się ja więcej wydaję msc. A tak na powaznie mam znajomego, starszy kolo 40, chad, duzo zarabia, kolo 190, babka go regularnie zdradzała z gościem 170 który ją świetnie zaspokajał. Nie ma reguły
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alonzoo3: jak jesteś programista, ale społecznie wyrzutkiem to żadna cię nie będzie chciała. Ty musisz być taki, by mogła się pochwalić przed rodziną i koleżankami. Nawet jak pokaże, że masz fajny samochód to ciebie zobaczą i się słowem nie odezwiesz, albo będziesz się zachowywał jak przegryw to i tak będzie się ciebie wstydzić. Kasa, pewność siebie, dynamiczność, poczucie humoru, to jest to co chcą kobiety. Nawet wygląd tutaj przegrywa, jak jesteś