Wpis z mikrobloga

Mirki niestety to że #rozowepaski lecą na kase to mit, nawet te w okolicy 30stki
Ciężko pracowałem ostatnie kilka lat żeby zarabiać dobre pieniądze (IT, 3 krajowe) a różowe i tak mają to w dupie
Część wiedziała że dobrze zarabiam a i tak po czasie wybierały bardziej atrakcyjnych gości którzy mają normalną prace (~2,5k) Już na prawdę nie mam siły jak znaleźć sobie żone ( ͡° ʖ̯ ͡°) Instagram wyprał ludziom mózgi i każdy chce być i mieć modela #przegryw #zalesie #zwiazki
  • 29
@alonzoo3 Kasa to tylko jedna z składowych sukcesu na rynku matrymonialnym i niekoniecznie najważniejsza. Z robotą jest też tak że kobiety niekoniecznie patrzą na kasę płynącą z zawodu a na prestiż, kierownik na robocie brzmi podobnie jak informatyk który części lasek kojarzy się z nerdem, piwniczakiem klepiącym kod.
@FlatEric: Probuje tylko w klubach bo to jedyne miejsce gdzie wszyscy pija i nie przeszkadza im jak ktos obcy zagaduje. W barach ludzie przychodza juz ze swoimi znajomymi i nie pogadasz bo glupio przysiasc sie do kogos do stolika lol
@FlatEric: Chodze na silownie, ale tam nie bede podrywal dziewczyn bo a) w okolo sa przystojniejsi, b) nie wiem czy z kims nie przyszla, c) jak spale to potem bede musial wydywac ta osobe 3x w tygodniu

Inne zainteresowania sa niestety typowo meskie i nie ma tam kobiet. Zapisywac sie na kurs tanca tylko po to zeby kogos na sile poznac? To niestety bije desperacja i to bedzie widac

Niestety w