Wpis z mikrobloga

@JakovKarnic: Stary jeśli chcesz mi dopiec tymi organizacjami katolickimi to nie trafiłeś bo jestem niewierzący i antyklerykalny xd napisałem nawet ze od lewa do prawej.

I nieprawda. Może były jakieś wątpliwości co do tej ustawy ale główna linia propagandowa była równia pochyla ze sady będą kazać z patusami-ojcami spędzać polowe czasu dzieciom. Iks de. Ogólnie tez beka bo nagle polskim kobietom zaczęło przeszkadzać #!$%@? sądów. Jak ojcowie o tym trąbią od
  • Odpowiedz
Stary jeśli chcesz mi dopiec tymi organizacjami katolickimi to nie trafiłeś bo jestem niewierzący


@Szalom: chce powiedzieć, że nie tylko kobiety. Bo to ty napisałeś kobiety od lewa do prawa.

główna linia propagandowa była równia pochyla ze sady będą kazać z patusami-ojcami spędzać polowe czasu dzieciom.


@Szalom: może, ja tego nie słyszałem. Daj link.
  • Odpowiedz
problem w tym, że faceci rzadko o taką opiekę występują, stąd te statystyki.


@TwarozekSernikowy: no nie wiem czy tak rzadko. Na pewno częściej niż wychodzi to ze statystyk i wygranych przez matki. I też wygodnie nie skomentowałaś tego, że matki często odcinają ojców od dzieci bo mają takie widzimisię i ojciec niewiele jest w stanie w takiej sytuacji zrobić
  • Odpowiedz
ale wy wiecie, że walka o prawa ojców, może iść wspólnie z walką o prawa kobiet?


@JakovKarnic: Nie może iść, bo te wszystkie organizacje kobiece co walczą o prawa kobiet nie są zainteresowane walką o prawa ojców. A mężczyźni nie mają czasu się organizować i walczyć - ktoś musi pracować.
Choć osobiście sądzę, że żyjemy w czasach przejściowych. I za X lat dokona się pewna rewolucja kiedy mężczyźni w krajach rozwiniętych
  • Odpowiedz
@banjo: mój kumpel ma identyczny problem, płaci alimenty traktuje jak własnego syna mimo że nie ma pewności czy jest jego i nie może się tego dowiedzieć. Dziecko widzi raz na 3msc i biedak przerażony nie wie kim jest ten pan...
  • Odpowiedz
@JakovKarnic:
Jeżeli kobieta ma prawo do aborcji, to facet powinien mieć prawo do zrzeczenia się ojcostwa i uniknięcia alimentów. W innym razie następuje dyskryminacja polegająca na tym, że kobieta ma prawo usunąć płód, nawet jeśli ojciec sobie tego nie życzy, bo chce tego dziecka. Facet natomiast nie ma takiego prawa, nie może się dziecka pozbyć. Inna opcja to zakaz aborcji bez zgody ojca, który zobowiązywałby się do samodzielnego wychowania takiego dziecka.
  • Odpowiedz
jeżeli mężczyzna podpisze przed stosunkiem umowę o braku chęci do posiadania potomstwa. Jak najbardziej jestem na tak.


@JakovKarnic: Rozumiem, że podobnie kobieta. Jak nie chcę dziecka to musi podpisać umowę przed stosunkiem, bo jak nie podpiszę wraz z mężem to nie powinna mieć prawa do aborcji na życzenie.
  • Odpowiedz
To jest kur wa mać skandal, że:
- kobieta moze cię zdradzić,
- rozwód z jej powodu,
- dziecko i tak dostanie na 90%,
- ty dajesz kasę na nią (bo ona zazwyczaj i tak ma kolejnego fagasa) i to z dupy wziętą, bo kwotę ustali sędzina wg uznania!
To jest niepojęte, że płacisz cudzemu facetowi, nie widzisz swojego dziecka, i nic z twojej winy.
Nie, nie jest to prawdą, że płacisz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hellah: ta.. a gdzieś pewnie jest kwik, jaki to ten ojciec jest zły a w ogóle to ma za swoje i coś tam jeszcze. I nie, w Polsce wcale nie ma dyskryminacji mężczyzn. Nic #!$%@? a nic.
  • Odpowiedz