Wpis z mikrobloga

@Nattana: Opowiedz coś więcej o nim, bo w sumie chciałam pójść na wizytę ale same pozytywne opinie wydawały mi się naciągane i ostatecznie zrezygnowałam xD
Teraz czaje się na Uniesthetica, mają grono zarówno dermatologów jak i chirurgów/lekarzy med estetycznej, wygląda to spoczko. A i moim problemem są blizny potrądzikowe.
@tangerine_: Tzn. byłem na konsultacji dermatologiczno-estetycznej u Pana Ludewa, bo po prostu po latach walki z trądzikiem i ze zniszczoną skórą chciałem zorientować się jakie kroki mogę poczynić, żeby poprawić swój wygląd.

Sama wizyta trwała dość długo, Pan Ludew nie wziął za nią nawet złotówki co mnie zdziwiło, ale może po prostu miał dobry humor. Wytłumaczył mi sporo rzeczy, ale miałem wrażenie, że z całej rozbudowanej oferty praktycznie nie ma zbyt
@Nattana: o kurde, faktycznie dziwna sytuacja i wygląda jakby mieli tam jakiś mega chaos wewnętrznie. Moim zdaniem robienie takich inwazyjnych zabiegów w lecie raczej powinno być zabronione, bo skóra po tym jest przeorana i mega wrażliwa, i można się nabawić przebarwień :/ musiałbyś uważać mocno i smarować filtrem spf 50, a i tak nie ma gwarancji że uchroniłbyś się przed promieniowaniem UV.
Spróbuj z tą Uniesthetica może, ja jakoś się nie
@tangerine_: no właśnie sam nie wiem co się tam podziało. ja planuję coś zrobić w październiku, ale teraz zastanawiam się, czy nie wybrać się w jeszcze jakieś inne miejsce na konsultację i popytać trochę dokładniej co mogę wybrać na swoje problemy :) Jedyne co mnie odrzuca w laserze frakcyjnym to to, że tam trzeba zrobić przynajmniej 3 zabiegi, a każdy to rekonwalescencja, unikanie słońca itp. itd. Już nie wspominając, że są
@Nattana: wszędzie niestety będziesz musiał zrobić kilka zabiegów :) potrzeba czasu żeby skóra się przebudowała właściwie.
Ja przy laserze to się cykam bólu najbardziej xd ale pewnie warto się przemęczyć ¯\_(ツ)_/¯
@tangerine_: Zastanawiałem się jeszcze nad osoczem bogatopłytkowym. Chociaż sam laser daje chyba lepsze rezultaty. Ale z drugiej strony mam tez problemy w okolicach oczu, a dokładniej to przy samych brzegach powiek i nie wiem, czy laser można w ogóle tam zastosować :P