Wpis z mikrobloga

czy ktoś może mi wyjaśnić w jaki sposób zarejestrować się na dhl24.com.pl ? chcą zgody na przetwarzanie moich danych osobowych a nigdzie takiej opcji nie widzę .... chyba że Wyrażam zgodę dla DHL Express (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-823), przy ul. Osmańskiej 2 na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu. jest zgodą na przetwarzanie danych osobowych O_o #kurier #dhl
  • 4
chcą zgody na przetwarzanie moich danych osobowych a nigdzie takiej opcji nie widzę


@Jurigag: tak widzisz ją

Wyrażam zgodę dla DHL Express (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-823), przy ul. Osmańskiej 2 na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu. jest zgodą na przetwarzanie danych osobowych


to jest właśnie to
w takim razie jedno WIELKIE WTF? przecież nic tam nie ma o moich danych osobowych i ich przetwarzaniu ..... czyli mam rozumieć zgodę na wysyłanie spamu na maila i telefon podciągają pod przetwarzanie danych osobowych ? O_o
@Jurigag: wysyłaj przez pośredników (np. STS Kurier lub Sendit.pl). Ja używam tego od dawna i nigdy się nie zawiodłem ;) Płacisz pośrednikowi, który potem opłaca wszystkie przesyłki zbiorczo, ale kurier odbiera paczkę bezpośrednio od Ciebie i to Ty jesteś nadawcą. Przez to jest najtaniej, jak tylko się da :)
akurat nie mogę wysłać bo to serwis gwarancyjny wysyła kuriera do mnie dhla niestety ;/ i chcę sprawdzić stan przesyłki, chyba że da się sprawdzić bez rejestracji ?