Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale #!$%@? mnie szkalowanie wsi, szufladkowanie i patrzenie na ludzi z góry. Ale może od początku; jak powiesz, że jesteś ze wsi w jakimś towarzystwie niedojebów, to od razu patrzą na Ciebie z góry, jakbyś był gorszy. Na żywo to jeszcze pół biedy, bo widzą jak wyglądasz, ale przez neta to już choy. Nie wiem w jakich czasach Wy żyjecie, ale wyjdźcie #!$%@? spod kamienia i zobaczcie jak wyglądają ‘wsie’ w 21w. U mnie na wsi nikt nie ma żadnych zwierząt hodowlanych, ani #!$%@? gnojowników jako ronda na środku #!$%@? podwórka. Jest internet światłowodowy, kort tenisowy, siłownia napowietrzna czy inne ścieżki rowerowe. Nwm, może gdzieś na wschodzie są takie wioski odcięte od świata, ale ja np. świni czy krowy to nigdy na żywo nie widziałem.
A jak widzę szyderczy uśmiech jak jakiś Oskarek albo Julka z miasta usłyszy że jesteś ze wsi, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Pewnie sam mieszka w #!$%@? chowie klatkowym z wielkiej płyty, na 30m2 w 5 osobowej rodzinie, gdzie słychać jak sąsiad w nosie dłubie i melbami z PRL’u. To ja mam większy garaż od jego całego mieszkania. Albo co lepsze, w starej kamienicy, gdzie ma sracz na klatce dzielony z całym piętrem i musi #!$%@?ć koks latem do piwnicy na zime XD. A ja w tym czasie leże se na hamaczku na tarasie a w zime odpalam piec przyciskiem w apce na telefonie.
Ale on jest z MIASTA, więc jest lepszy/wyżej w hierarchii, a jak z jakiegoś większego/wojewódzkiego to już wgl kij w dupie, a ‘WARSZAFKA’ to już wgl inna liga. Nie jestem jakimś bananowym dzieckiem, wystarczy że ktoś nie jest #!$%@? patusem/alkoholikiem i dąży do osiągnięcia czegoś w życiu, to takiego zwykłego domu jednorodzinnego na wsi budowanego od podstaw, jest w stanie się dorobić spokojnie. Nie pozdrawiam wszystkich którzy w dupie byli i gówno widzieli a oceniają z góry.

#zalesie #wies ♯Warszawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5f83ca8679b6c666e7c163
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 27
Dawanie #!$%@? kto gdzie mieszka xDD.

Z jednej strony narzekasz, że inni traktują Cię jak wieśniaka, a z drugiej masz taki ból dupy i traktujesz ludzi z miasta jak jakiś podludzi.

To osoby ze wsi najczęściej wysyłają memy o tym, że ludzie z miast piją sojowe latte itp napędzając spirale xD. Reszta to podłapuje i dla żartu wyzywa od wieśniaków. Prawda objawiona, to ludzie ze wsi się najczęściej prują o miejsce zamieszkania,
@AnonimoweMirkoWyznania: XDD przebywałem wystarczająco długo z "wiesniakami" by móc ich rozpoznać i oceniać. I większość stereotypów na temat polskiej wsi jest prawdziwe. Nie próbuj z tym walczyć-to walka z wiatrakami!
PS. Nie mówię że każdy ze wsi jest od razu "wieśniakiem" mam paru znajomych którzy mieszkają na wsi i są naprawdę spoko, Jednak większość (95% osób ze wsi) jakich poznałem było #!$%@? półgłówkami, nadużywającymi alkoholu nie mówiąc o ich innych zachowaniach