Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#polskiedrogi #januszekierownicy #januszemotoryzacji

Zakręt Idiotów*
(zamiennie: debili, mistrzów, wariatów, kretynów...)
Zakręty tego typu występują w całej Polsce, najbardziej sławne to:
S1 #bielskobiala
Prymasa Tysiąclecia #warszawa
DTŚ #rudaslaska

Doświadczony kierowca zwalnia widząc oznakowanie, ograniczenie prędkości lub po prostu zna miejsce.
Mistrz kierownicy nie zwalnia. Przecież jedzie wielopasmówką, co się może stać. O boże! o #!$%@?!

Doświadczony kierowca nie pomstuje na infrastrukturę miejską, tam gdzie ciasno, czy zaprojektowane dawno temu. Nie pomstuje również na śnieg, deszcz, mgłę czy porywy wiatru. Dostosowuje się do warunków zarówno pogodowych jak do użytkowych: stanu asfaltu, kolein.
Mistrz kierownicy pomstuje na złe wyprofilowanie drogi, zły projekt, złe wykonanie, niedostateczne oznakowanie.

Koleżka pocałował barierkę na zjeździe na Wolę, Prymasa Tysiąclecia. A taki dobry z niego kierowca był. I nadal jest xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f61c070f49ad326e7b19b9d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
jak dla mnie jeżeli ktoś projektując drogę szybkiego ruchu - stwierdza #!$%@? wyszło, trudno walniemy ograniczenia i pora na cs-a to sorry, ale ktoś #!$%@?ł projekt, albo wykonanie.


@alteron: zwykle to wygląda tak, że miał tam być węzeł łączący dwie drogi szybkiego ruchu, ale jednej z różnych powodów nie zbudowano.
OP: @Eternal_Hunter: witam przyszłego mistrza! :D
@alteron: mistrzowie pomstują na infrastrukturę, doświadczeni kierowcy nie płaczą. Nie wiem ale się domyślam czemu S8-S7 połączenie z Prymasa 1000lecia ma ciasne łuki - ograniczone miejsce (Powązki, Lasek Kolski [a mogli wyciąć]). Wiem też na pewno, że Prymasa Tysiąclecia nie jest ani autostradą ani drogą ekspresową. Jest drogą szybkiego ruchu, a więc takim tworem na której można zwiększyć limit prędkości ponad miejski standard.
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @EternalHunter: witam przyszłego mistrza! :D
@alteron: ...

źródło: comment_1600258589xSfWtATBHUMJs3ceHQcyFR.jpg

Pobierz