Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
Spotykałam się przez 2 tygodnie z super facetem. Było wszystko idealnie. Wiedział z góry, że szukam związku i sam mówił, że też szuka związku. Spotykaliśmy się często. Angażował się, wychodziliśmy na randki czy do jakiś lokali. Poznał mnie ze swoim psem, często się przytulał, łapał za reke, całował w główkę, kładł głowę na moje kolana, tulił się, zamawiał mi ubera bym nie wracała wieczorem, całowaliśmy się. Nie naciskał na sferę seksualną, ale leciał na mnie. Pomagał mi w różnych rzeczach, pamiętał co mówiłam do niego, robił plany na przyszłość. Mówił o tym, że kiedyś poznam jego mame. Mieliśmy się spotkać w środę ale musiał zrobić jakąś prezentacje do pracy. Przenieśliśmy to na czwartek ale w czwartki ma probę zespołu i naprawiał jeszcze jakiś system z roboty. Mieliśmy spotkać się dzisiaj. Sam zaproponował jedzenie i potem kino. Potwierdził wczoraj. Ale od 18 sie nie odezwał. Przeczytał moje wiadomości o 5:30 i nie napisał Dzień Dobry jak zawsze. Próbowałam coś tam napisać do niego w trakcie dnia, ale nie chciałam być napastliwa, zrzuciłam na to, że pewnie ma dużo pracy. Jednak dalej potem się nie odzywał. Zbliżała się pora kiedy miałam wychodzić na autobus i zadzwoniłam do niego, ale było zajęte.
Napisałam do niego i taka wyszła z tego rozmowa. Po prostu mnie olał.
Jestem rozgoryczona. Po #!$%@? było to wszystko? On to wszystko udawał? Przecież to chore. Po co rozkręcał to i dawał nadzieje? Czuje się oszukana.
#zwiazki #rozstanie #niebieskiepaski
LadyMartini - Spotykałam się przez 2 tygodnie z super facetem. Było wszystko idealnie...

źródło: comment_1600450089vfgg6VpEbGSP7oVcfS4LM2.jpg

Pobierz
  • 237
@LadyMartini: Powiem tak, wiem dokładnie co czujesz. U mnie to umawianie się trwało 2 miesiące, wiec mam nadzieję, że się szybciej pozbierasz.
Byłam tak mocno zauroczona, że dostałam niezłego mindfucku, kiedy mnie olał. No ale cóż, chwalił się mną swoim kolegom, mówił, że go uszczęśliwiam i z dnia na dzień olewka.
Wgl, myślałam że już mi przeszło ale jak zobaczyłam twój temat to to wszystko wróciło ehhhh...( _)
Spotykałam się przez 2 tygodnie z super facetem

Poznał mnie ze swoim psem, często się przytulał, łapał za reke, całował w główkę, kładł głowę na moje kolana, tulił się, zamawiał mi ubera bym nie wracała wieczorem, całowaliśmy się. Nie naciskał na sferę seksualną, ale leciał na mnie.


@LadyMartini: wiesz niby idealny, czuły idealny a jednak trochę odrealniony. Bo po dwóch tygodniach zapoznanie z rodzicami to trochę dziwne IMO. Z drugiej strony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@girlsjustwannahavefun: @pierogu: nie wiem ale to już któryś z kolei mi się tak zdarza. Nie wiem jak mogę ufać komuś, bo nigdy nie wiem czy ktoś tak mnie potraktuje. Ja chce być w końcu z kimś szczęśliwa. Chce tej czułości i chodzenia za rękę. On mówił, że będzie się starał i wykazywał. Nic nie sugerowało, że zachowa się jak gnój i mnie po prostu skresli w tak niedojrzały sposób...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@girlsjustwannahavefun: "osraj go totalnie, nie zasługuje na Ciebie". Trudno przyjąć takie podejście, gdy zostało się tak łatwo skreślonym jakby się nie znaczyło nic, gdy chciało się tylko tą osobę uszczęśliwiać. Trudno widzieć swoją wartość, gdy dla kogoś jest się niczym wartym energii i czasu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jakis_Leszek: był trochę odrealniony. Ale to był taki chłopiec do przytulania. Ale w innych sytuacjach umiał się zachować jak facet, starał się i imponował. Mowił, że też szybko się angażuje, bo raczej szuka już związku ze względu na wiek.
Leciał na mnie, bo już podczas ostrzejszego całowania to było macanko czy instrynktowne ściąganie mi ramiączek a nogą czułam jego boner. Jednak jak zwracałam mu uwagę to się opamiętywał. Nie naciskał na
Jednak jak zwracałam mu uwagę to się opamiętywał.


@LadyMartini: No to może poczuł się odrzucony i obraził się, ze musi „tyle”czekać? Biorąc pod uwagę bycie nerdem to możliwe;)

Mogła to być tez hipomania.

Ale nie ważne, zapomnij szkoda energii i nastroju na to. A to, ze zrozumiesz jego postępowanie nic nie zmieni. Chociaż domyślam się, ze chciałabyś znaleźć wytłumaczenie
@LadyMartini: nie rozumiesz. W wielu przypadkach jak kogis nie znasz to nie wypalasz ze szukasz zwiazku, to.8dstrasza. Mnie tez by to odstrraszylo. Po za tym jak za bardzo sie i za szybko otwierasz to ludzi wielu tez to przeraza.
@LadyMartini: Może przed tobą, się za jakąś oglądał, ale mu nie wyszło. Albo założył, że to np "nie jego liga" i stwierdził, że daje sobie spokój i chce zapełnić tą pustkę uczuciem do innej osoby. Dlatego tak poważnie podchodził do budowania relacji z tobą - bo miała być poważna. Po tym całym czasie, może stwierdził, że nie będzie w stanie o niej zapomnieć, albo co gorsza sama dała mu do zrozumienia,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rodorn: Dziękuję. Ale znów pojawi się następny frajer. A to jest gorsze niż reszta, bo tu właśnie mi się wydawało, że złapałam szczęście za nogi a i tak skończyło się #!$%@? jak zawsze.
on bardziej był taki do serca przyłóż i zabierał mnie na sushi, kręgle


@LadyMartini: wiesz niektórzy codziennie chodzą na sushi i kręgle, po prostu w tym tygodniu Ty chodziłaś z nim.

gdy zostało się tak łatwo skreślonym j


@LadyMartini: bez przesady, dwa tygodnie się bujaliscie

nie wiem ale to już któryś z kolei mi się tak zdarza


@LadyMartini: wiesz, w tej historii, której znamy tylko skrawki jest bardzo dużo