Wpis z mikrobloga

Sąsiad #przegryw lvl 22 chciał się powiesić wczoraj w nocy. K*rwa, niby człowiek ogląda sadistic'a i widział już niejedno gówno ale skoro taka wiadomość zrobiła na mnie wrażenie że powiesić, tak po prostu skończyć z sobą i to sąsiad jeszcze to nie wiem jak bym reagował na żywo na sytuacje z sadistic'a... ( _)

btw. bardziej brzydzi jedzenie gówna i sranie do mordy aniżeli morderstwa, znęcanie się i hard-wypadki, ale tylko na ekranie bo na żywo bym się cykał ( ͡º ͜ʖ͡º)

#samobojstwo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #gownowpis
  • 7
@welin: ale coś typ ma ewidentnie z głową bo jak brama otwarta to potrafił wejść na podwórko i buszować jak pies zamknięty, nie uczył się, nie pracuje, nie ma znajomych, dziewczyny, można powiedzieć że to przegryw a nie to co te wykopki niby przegrywy, nawet dostępu do internetu...
@KP26: u mnie się ostatnio sąsiad powiesił, bo żona zaczęła rodzić jak go nie było w domu, ale kazała się wieźć do szpitala 80 km dalej. On wrócił jakoś wcześniej chyba z trasy, pojechał obejrzeć dziecko z kwiatami i akurat był tam ojciec tegoż dziecka, również z kwiatami. Nie szkoda mi go, bo wyrzucał martwe kury na naszą działkę i kiedyś ukradł mi rower.