Wpis z mikrobloga

@KrwawyPacyfista: ale mowili o tym profesorowie juz na tamtym etapie... rzad po prostu wie ze mamy gówniana sluzbe zdrowia i jedyne co chcieli to wypłaszczyc krzywą. Malo tego - tarcza antykryzysowa to jakis zart. We wloszech rocznie umiera na infekcje zwiazane z górnymi (lub dolnymi, nie pamietam) drogami oddechowymi jakies 20 tys osob. Od tak. Wiec moze warto by sie zastanowic czy to ma po prostu zwiazek z tamtejszym regionem a
Ja #!$%@?, pół roku pandemii, a ludzie dalej szczycą się tym, że są tacy fancy i tacy świadomi, że noszą maskę w poprawny sposób. Prawda jest taka, że wirus jest, ale zagrożenie wynikające z jego obecności dla 90% społeczeństwa jest bardzo małe i większość ludzi zwyczajnie ma na to #!$%@?. Ja osobiście nie jestem w stanie zrozumieć, czemu do przestrzeni publicznej wypływają dane o liczbie osób zarażonych, a nie o procencie pozytywnych
@Krupier: Kolejny, który wierzy, że wirus ma IQ=200 i magiczne zdolności poruszania się samowolnie i przenikania przez ściany. No ale z p0lskim robactwem jeszcze z prawej strony szkoda dyskutować xD Ostatnio zachorowałem i kasłałem na takich jak ty bez maski, mam nadzieję, że dzięki mnie zabijecie swoich rodziców / dziadków
@illa_a: ja tam noszę z nochalem odsłoniętym, wierzę w wirusa ale uważam że to przerost formy nad treścią, skoro nawet politycy nie noszą maseczek. Zagrożone są tylko stare baby które wybrały w tym kraju Dudę, więc #!$%@? im na grób. Nochal odsłonięty, to oddycham wyłącznie nim, co nie cofnie mi szczęki jak incelom. Mandatu nie dostanę. #!$%@?, jest w pytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@illa_a: Nie ma potwierdzenia że zaraża się powietrzem ze zwykłego oddychania więc skoro trzymanie na nosie ma chronić tylko mnie to mam to w dupie i wolę mieć wolny nos. Co innego z ustami gdzie przez mówienie czy kaszel zarazić mogę.

Noszenie tylko na ustach to działanie z serii robię to dla innych ale osobiście mam #!$%@?.