Wpis z mikrobloga

wiesz co niby pomagają ale to jednorazówki i z materiału w którym po paru minutach robi mi się nie dobrze z duchoty.


@BananoweDziecko: ja kupiłem takie fajne materiałowe wielorazowe, dodatkowo z troczkami wiązanymi z tyłu głowy i polecam serdecznie. Kosztowały mnie z 25zł/szt., ale są naprawdę solidne i mega wygodne. Te jednorazowe nawet z drucikiem są średnie.
@zagu: artykul nie stwierdza jednoznacznie ze tak jest i tyle, jesli rzeczywiscie okazuje sie byc w oddechu, to samo to swiadczy, ze sama koncepcja nies jest absurdalna i nie powinno sie forsowac XDDDDków, skoro swiat nauki twierdzil w ten sposob (a byc moze dalej twierdzi). Nie będę mówić o prawie nagłówków Betteridge’a. A na chłopski rozum i logikę to chłop umarł, nie sugeruję się postrzeganiem na pierwszy rzut oka będąc laikiem.
@BananoweDziecko: https://allegro.pl/oferta/maska-maseczka-streetwear-9139886000?snapshot=MjAyMC0wNC0xNlQyMDowNjoyMS40ODhaO2J1eWVyO2VmNWM0ZTI3ZTdkZDdjYzQ4MGY5YjMwNmYxN2ZkY2Y0N2ZmMTRmYTgzOTFlMzlkMmQxNWU4Yjg5OTkxMjU3ZWM%3D
od tego sprzedawcy, akurat tej nie mam ale mam podobne.
Porządne maseczki, już kilka miesięcy ze mną są, mega wygodne do noszenia nawet cały dzień.
Z tym że oni już nie sprzedają, jak by ci się jakoś udało od nich kupić to daj znać, bardzo chętnie dokupię więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@illa_a: wirus oczywiscie jest i to nie jest kwestia wiary. Natomiast on tak bezposrednio to zabil jakies 300 osob w Polsce a i tak niewiadomo do konca. Natomiast reszta te 2 tysiace to byli ludzie z chorobami lub z sedziwym wieku, lub jedno i drugie. Także na miejscu kolejnego rządu robiłbym komisje śledczą do zbadania nieprawidłowości, niegospodarności i sabotażu Państwa polskiego przez rząd prawa i sprawiedliwości. ¯\_(ツ)_/¯