Wpis z mikrobloga

Tylko 115.99$ (ok 450zł) za odkurzacz automatyczny Alfawise V8s z Polski
➡️ Najlepszy z najtańszych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z żyroskopem, dzięki czemu inteligentnie planuje trasę.
Super cena i szybka dostawa ze Słubic

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
----------------------------------------

Alfawise V8s z Polski
⏩115,99$
▶️kod: GB-APAV8SHW
Dostawa z Polski 1-2dni kurier za darmo

➡️ Posiadałem ten odkurzacz okolo pół roku i jest to najlepszy model wśród robotów budżetowych z niskiej półki. Teraz jeździ u znajomych.

Jest znacznie lepszy niz np. znany mi iLife v7. Odkurzacz posiada żyroskop, dzięki czemu inteligentnie planuje trasę, nie jeździ chaotycznie jak odkurzacze iLife. Sprzątanie odbywa się raz za razem. Sprząta dość cicho. Ma też większą moc ssącą niż konkurencja w podobnej cenie od iLife. Jeździ po czarnym. Wygodnie steruje się pilotem. Robot ładnie wygląda, choć błyszcząca powierzchnia łatwo się rysuje. Mówi po angielsku, instrukcja też jest po angielsku. Jest też europejska wtyczka.
Po skończonej pracy robot odgrywa triumfalną melodię.

Mi osobiście brakowało aplikacji, do której przyzwyczaiłem się w robotach Xiaomi. Nie ma też planowania sprzątania. Ale rewelacyjna cena wynagradza te braki. A sprząta na prawdę bardzo dobrze.

Jak ktoś chce po prostu dobry tani odkurzacz z dość inteligentnym planowaniem trasy, a nie stać go na Xiaomi to polecam Alfawise v8s. W tej cenie nic lepszego nie ma. Polecam zwłaszcza do mniejszych powierzchni.

➡️Parametry:
Podwójny system SLAM, inteligentna nawigacja żyroskopowa + zastosowanie czujnika położenia PSD, precyzyjne pozycjonowanie, kompleksowe planowanie
Bateria litowo-jonowa 2600 mAh
Zdalne sterowanie
Bezszczotkowy silnik
Pojemność pojemnika na kurz: 350 ml
Zasysanie (pa): 1300Pa
Hałas (dB): Mniej niż 65 dB
Czas ładowania: 4 - 6 godzin
Czas pracy: 90 - 120 minu

#gearbest #alfawise #alfawise8s #odkurzacz #itemyzchin

sebekss - Tylko 115.99$ (ok 450zł) za odkurzacz automatyczny Alfawise V8s z Polski❗
...

źródło: comment_1600794453sSdkuzkIzRcdNO5Oj0LlNr.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@dunno jak nie jest to jakaś długa i gęsta sierść to będzie ok. W przeciwnym wypadku lepiej kupić jednak jakiś mocniejszy Xiaomi.
  • Odpowiedz