Wpis z mikrobloga

@Okcydent: Ponownie - dalej więcej gier ma zwyczajnie lepszą wersję angielską.

Polska wersja blizzardowskich produkcji nie jest zła ale nie jest też nawet blisko jakości oryginału. Jeszcze pół biedy jak gra ma realistyczny setting ale jeżeli to będzie jakieś sci-fi albo fantasy to zwyczajnie polska wersja jest pozbawiona filtrów na głos itp.

Mi osobiście to wsio ryba czy książkę będę czytać po angielsku czy po polsku. Wiadomo, że jeżeli autor był
@JesusOfSuburbia no w sumie... Jeszcze nigdy nie widziałem argumentu "za 55 zł masz dostęp do dużej bazy gier", raczej "za parę złotych masz dostęp do dużej bazy gier". Nic w tym dziwnego, gdyby MS zablokował możliwość manipulowania przy kontach, to nikt w Polsce by nie uważał GP za tak olbrzymią zaletę. I nic w tym dziwnego. 50 zł plus za kota w worku, dostęp do kilku interesujących pozycji, a i to zazwyczaj
@JesusOfSuburbia a jak można kombinować przy usłudze online? Jeżeli tak jak netflix można współdzielić no to też wychodzi tam 15zl a nie 55zl to przecież to jest legalne. O co chodzi?


@kipowrot akurat z tym współdzieleniem Netflix też chce walczyć, bo to ma być usługa "dla rodziny", nie dla osób, które sobie optymalizują koszty.
Absolutnym hitem była natomiast sytuacja, jaką miałem na Originie z Titanfallem 2, gdzie nie mogłem zmienić języka z polskiego z dubbingiem (klasycznie tragikomicznym). Na tym etapie to nic innego jak wciskanie wybrakowanego produktu. Dzięki korporacjo, damy sobie radę bez łaski wciskania nam siłą bezwartościowego zlokalizowanego produktu


@Wap30: Wydaje mi się, że wystarczy przełączyć konsolę w język angielski. U mnie działa i wszystkie gry - cyfrowe czy na płytach działają z angielskim
@JesusOfSuburbia: Nie każdy Polak to złodziej ale dużo jest Polaków ze złodziejską mentalnością:

Mogę udostępniać zdjęcia bez podania autora bo przecież sobie leżało w internecie
Mogę sobie pobrać muzykę albo film z torrentów bo nie będę płacił przecież za płytę
Gry należą mi się za pół darmo bo jak nie to pobiorę cracka albo kupię klucz-konto na Allegro
Będę tworzył co chwila nowe konta i jechał na trialach byle by tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Snaki: u części na pewno, nie widziałem, żeby ktoś pisał, że płaci co miesiąc pięć dych, chyba wszyscy mają nabite na dwa lata w przód z tej promocji

@JesusOfSuburbia: nie prawda, ja nabiłem 3 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP pisze o Originie, więc strzelam, że miał na myśli PC


@Jerry664: A faktycznie. Zapomniałem, że sam Titanfalla 2 na Originie kupowałem z jakiegoś keyshopu żeby mieć po angielsku XD