Wpis z mikrobloga

@krzysztof-jarzyna-ze-szczecina: dla wielu ludzi brak polskiej wersji językowej to jest problem, bo po prostu nie znają angielskiego


@JesusOfSuburbia: To był problem gdy sie za guwniaka grało w GTA vajs sity i trzeba było pobierać spolszczenia ze spolszczenia.pl teraz nawet taki debil jak ja siłą rzeczy nauczył sie angielskiego nawet bez angielskich napisów i najwyżej problem jedynie mają ludzie którzy w gry zaczęli grać na stare lata i mieli ruski w
@DiscoKhan: No i co z tego, nawet jak jest gorsza? Ja i ty sobie włączymy po angielsku, a ktoś będzie miał problem zrozumieć to włączy po polsku. Najważniejsze to wybór zamiast kłótni czy lepiej grać z lokalizacją czy bez xD
@bartt345: Jasne, że niech każdy sobie gra jak mu się podoba ale jak czytam, że ktoś uważa ten nasz rodzimy dubbing za lepszy to jednak można coś takiego sprostować :P

@Reiter: Żeby ogarnąć EU po angielsku zajrzałem chyba ze 3 razy do słownika, ilość słownictwa tam występująca nie jest za duża...
@JesusOfSuburbia: @Wap30: Na codzien współpracuję z firmami praktycznie ze wszystkich kontynentów. Oczywiście po angielsku. Mam jednak zasadę, że jeżeli producent gry nie wydaje polskiej lokalizacji, to po prostu nie chce moich pieniędzy. Proste, brak polskiej wersji = nie kupuję. Wam radzę to samo. Jeżeli już się czegoś od niemców uczyć, to patriotyzmu ekonomicznego.
Jeżeli już się czegoś od niemców uczyć, to patriotyzmu ekonomicznego


@Malganis: no faktycznie, dam hajs zachodniej firmie ale dopiero jak zapłaci Braciakowi żeby krzyknął mi do ucha "kurka uważaj, granat!". Toś sobie ładnie obmyślił ten patriotyzm ekonomiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piękna orka <3 Nic mnie tak nie #!$%@? jak WIELGI BOLAG ROBAK co to on mówi, pisze, gra i ogląda tylko po angielsku, powtarzam TYLKO PO ANGIELSKU, bo ma wewnętrznie zakorzenioną skrajną nienawiść i uprzedzenia, bo angielski pany a bolzgi #!$%@?ć, bo na reddice mówią tylko po angielsku wiec dostosuj się robaku niewolniku. Jest wiele przykładów wybitnie dobrych spolszczeń od CD Projektu, od Blizzarda czy nawet całkiem całkiem te od Sony, ale
dla wielu ludzi brak polskiej wersji językowej to jest problem, bo po prostu nie znają angielskiego


@JesusOfSuburbia: a nie znają, bo cale życie tylko odpalanie wszystkiego po polsku - gry, filmy, programy. To jak się mieli nauczyć ¯\_(ツ)_/¯