Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracowałem w Niemczech, żeby zapewnić dobry byt naszej rodzinie, mamy dwójkę dzieci. Wracałem raz na weekend.
Raz dostałem sms-a od dobrego kolegi, że inny sąsiad coś często przychodzi do naszego domu w ciągu tygodnia. Zainstalowałem kamery w sypialni. Mam nagrane na kamerze jak żona mnie zdradza z sąsiadem. Wyrzuciłem żonę za drzwi. Powiedziałem, że dzieci mogą zostać ze mną, ale ona mi ich nie dało więc się zgodziłem. Na całej wsi zawrzało, że jak to wyrzuciłem żonę z dziećmi.
Najpierw dzwoniła do mnie teściowa, żebym się "opamiętał", wysłałem nagranie ze zdrady i napisałem, żeby sobie szła do sąsiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@?ę, zostaję w Polsce. Pieniędzy mam wystarczająco, z dzieciakami się spotykam co drugi dzień. Synek ma 6 lat, córeczka 4, więc nie wgłębiam ich w zdradę. Synowi tylko powiedziałem, że jego matka wybrała kogoś innego niż mnie i że takie rzeczy się zdarzają w życiu. Nie będę go nastawiał przeciwko jego matce.

Będę zakładał sprawę rozwodową z orzeczeniem o winie żony.
Jeszcze muszę testy na ojcostwo zrobić, żeby być pewnym czy moje dzieci są na pewno moje, a tak poza tym to chyba tyle. Pracę mam załatwioną. Nie ma z tego takiej kasy jak w Niemczech, ale poradzę sobie.

#zdrada #zwiazki #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f703e81f49ad326e7b1b778
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 109