Wpis z mikrobloga

  • 2
@mattz_: O nie, ktoś mnie nazwał "szurem" w internecie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na szczęście ta durna obelga przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. A ty podałeś jakieś procenty przy zderzeniach czołowych, czyli jedyne co miało się poprawić.
A skoro bezpieczeństwo jest najważniejsze (XD) i jesteśmy przy rzeczach, które "nie mają znaczenia", to chciałbym również zauważyć, że przepis ten został wprowadzony w życie niezgodnie z konstytucją, bo przemycono go
  • Odpowiedz
@Vanni: i ciekawe informacje dot. np. dezaktywacji AWŚM, jakies ciekawostki o starych Volvach
Kurde szkoda ze mirrora jakiegoś nie ma
Admin postać specyficzna.Ale szanowalem gościa
  • Odpowiedz
Inną sprawą jest to co piszesz - wiele starszych aut jest do tego nieprzystosowanych. Nie jest problemem, że szkoda mi xenonów, nie są takie drogie dzisiaj, ale nie widzę potrzeby zapalonych lamp tylnych, podświetlenia tablicy, zegarów i reszty pierdół 24/7. Szkoda, że tego tak po prostu nie da się wyłączyć.


@rzeznia22: ja u siebie mam moduł który dodaje opcje dziennych z drogowych. Nie chciałem niszczyć zderzaka i montować diod led, które
  • Odpowiedz
@r5678: Tak, znam ten temat.

Tylko problem jest taki, że teoretycznie nadal to nie jest legalne rozwiązanie. Problem tkwi w kloszach które nie mają homologacji do jazdy dziennej.

W praktyce pewnie nikt Cię nigdy nie zatrzyma i jest to spoko rozwiązanie w sumie. Co do legalności to tak średnio - zresztą, jak 90% chińskich ledów na zderzaku a i tak nikt się tego nie czepia.
  • Odpowiedz
  • 0
@6182: Ja też szanowałem, dopóki rządziła PO, przynajmniej pokazywał jak wiele mieli za uszami. Kiedy przyszedł PiS (który szczerze mówiąc to wyruchał nas bez mydła), to wyszedł z niego fanatyk.

PŁACIŁEM ZA STRONĘ, ALE JUŻ NIE BĘDĘ, BO BRZYDKO O NICH MÓWICIE.
  • Odpowiedz
@Vanni: Noo xD Też po 2015 morale wszystkim opadły otóż wreszcie odszedł ten zły,złodziejski rząd a tu wszystkie tematy poszły w ruch poza naszym

I to dopierdzielanie sie o byle co do tego typa od Skody (ktory potem miał Focusa).Jak on śmiał śmieć jeździć Skodą i pisac na tym forum xDDD
  • Odpowiedz