Wpis z mikrobloga

Dobra Micry i Mirabele. Dość tego. Uderzam pięścią w stół.
W trybie natychmiastowym:
1. Zapisuję się do logopedy.
2. Robię porządek z przyrostem języka przez który gadam jak Sid z Epoki Lodowcowej.
3. Odczulam się, aby nie chodzić z wiecznie zawalonym nosem.
4. Wracam do codziennego sportu, w 3 miesiące wrócę na crossfit.
5. Zapisuję się do dietetyka.
6. Zapisuję się do stylisty.
7. Rzucam alko.
8. Wracam do antydepresantów.

Generalnie nie wyglądam tragicznie, raczej przeciętnie. Z mordy ponoć całkiem atrakcyjnie. Potrafię ogarnąć partnerkę do seksu, jednakże leci już 3 rok jak jestem singlem - zawsze jestem drugim, albo i trzecim wyborem. Charakter ponoć mam dobry, koleżanek ,,przekonanych, że taki świetny facet sobie kogoś znajdzie” też kilka( ͡° ͜ʖ ͡°) Wymaxuję więc swój wygląd jak to tylko jest możliwe.

Aha i jeszcze jedno - najważniejsze. Mam 170 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobaczę więc jak wygląd mordy, dobra stylówka i wysportowana sylwetka ma się do bycia karłem w byciu atrakcyjnym w oczach kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żodyn normik wtedy mi już nigdy nie powie, że nie zrobiłem wszystkiego.

Jak jesteś zainteresowany/a to zaplusuj, zawołam za pół roku, gdyż pewnie tyle zajmie osiągniecie transformacji na satysfakcjonującym poziomie. Jak będzie z 10 zainteresowanych, to będzie mi się chciało zdawać relację na bieżąco, powiedzmy co miesiąc. Zobaczymy jak bardzo można pokonać geny samozaparciem - zdaniem wielu tutaj przecież wszystko można osiągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po trzech miesiącach odpalam znowu Tindera, Badoo i rozglądam się za różową wśród znajomych.

Stan początkowy:
170 cm
78 kg
Seplenienie
Sylwetka skinny fat
Zawalony nos
Typowo normicka stylówka (nieudolne naśladowanie business casual)
Dieta PKS (pizza, kebab, spaghetti)

#zwiazki #wzrost #rozwojosobistyznormikami #rozwojosobisty #tinder
pokustnik - Dobra Micry i Mirabele. Dość tego. Uderzam pięścią w stół.
W trybie natyc...

źródło: comment_1601378969kqiCHKGgCVcURafiK2P2qZ.jpg

Pobierz
  • 60
Stan początkowy:

170 cm

78 kg


@pokustnik: wypisz wymaluj ja xD picrel

Ogarnij jeszcze dentystę. Skaling, piaskowanie i fluoryzacja. W Default City można za 250PLN nawet to zrobić.
I jeśli nie masz bebzuna przy takich parametrach to pewnie masz trochę mięśnia pod skórą, więc liczę, że uda Ci się ogarnąć jakąś sensowną sylwetkę.
numerrachunkukarty - > Stan początkowy:
170 cm
78 kg

@pokustnik: wypisz wymaluj ja...

źródło: comment_1601389533u6ha3Z5XoI2Ye1MR2X8KbH.jpg

Pobierz
@Pyritz: Kiedyś już sprawdzałem, prosta jak pojechanie feministki ;)

@numer_rachunku_karty: O, to dobra porada. Dzięki wielkie :)

@10lat_na_wykopie: Miałem 3 dziewczyny, jedną 7 lat. Byłem w stanie ogarnąć seks na tinderze ze spoko laskami. Mój brat o tym samym wzroście ma piękną żonę. Więc swoje przegrywowe mądrości zachowaj dla siebie, a ja zrobię swoje :)