Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem, że matka mnie na studia zapisała i się #!$%@? na te studia jeszcze dostałem aha x D

Ja #!$%@? najpierw mnie przezywają z ojcem a teraz dowiaduje się, że za plecami tak mi robią ehhhh
Na pytanie czemu to zrobiła to powiedziała, że nie może już patrzeć jak udaję chorobę bo mam rentę i zasiłek dla bezrobotnych i jej coś przeszkadza że więcej pięniedzy dostaję niż ona zarabia, rozumiem jakbym im nie dawał czy coś, ale dokładam się ;-;
#!$%@? mam iść na jakąś imatrykulacje gdzie pewnie będzie pełno normictwa, co tam się robi #kiciochpyta

#przegryw #studbaza #zalesie
Pobierz
źródło: comment_1601380539vRRqecUI3r29A1A0pOLZiJ.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zartos: A tam, jak weźmiesz laptopik to będziesz mógł pograć i nie zwracać na normictwo. Sam dałem się wyrolować przez Mamę, ale zrobiłem taki zwrot i wziąłem gówno studia, gdzie będą same dziewczyny. No i się dostałem

@dzbanzyciowy: No chciała wysłać mojje dokumenty do uczelni, ale że pojawił się koronawirus to zaczęła mi zakładać konto na kandydacie xD. A że zobaczyłem co robi to stwierdziłem, że już spróbuję, ale kierunek wybieram sam.
No i wybrałem xD