Wpis z mikrobloga

Prawicowa szuria ma swoj #wykop #!$%@? paranojami skrzywdzonych i zakompleksionych katolikow, gdy tymczasem swiat wielkomiejski to #skyscrapercity gdzie przez 24/7 toczy sie rzeczowa, kompetentna i kulturalna dyskusja specjalistow i pasjonatow, ktorzy robia cos merytorecznego dla #polska, dbajac, zeby #wroclaw #warszawa czy #gdansk byly coraz lepszymi miejscami do zycia i samorealizacji.

Gdy ze skyscrapercity wchodze na wykop, bierze mnie momentalnie na wymiony, widzac tutejszy kontent, widzac jakie niziny spoleczne sie tu zbieraja, by jedyne co robic to toczyc te swoja odwieczna wojenke "prawica vs lewica"... A tymczasem zegar tyka i podzialy spoleczne tylko sie powiekszaja - miasta sie w swym samozadowoleniu bogaca, a waleczna prowincja ledwo ciagnie na pisowskich oparach socjalu i religijnej ciemnoty...

#bekazpodludzi #takaprawda
J.....s - Prawicowa szuria ma swoj #wykop #!$%@? paranojami skrzywdzonych i zakomplek...

źródło: comment_1601390631yWD0UQtHtEsPYn8ZZ4r3mG.jpg

Pobierz
  • 18
#skyscrapercity gdzie przez 24/7 toczy sie rzeczowa, kompetentna i kulturalna dyskusja specjalistow i pasjonatow, ktorzy robia cos merytorecznego


@Jud-Suss: o chłopie, ewidentnie nie próbowałeś tam nigdy szerzyć kontrowersyjnych opinii, np.
- projekty Ghelamco są ładne
- Mennica Legacy Tower nie jest przysadzista i wcale nie musi mieć więcej niż 140 m.
- jednolita linia zabudowy wzdłuż ul. Prostej to nie jest święty graal do którego trzeba dążyć wszystkimi środkami.

Spróbuj którąś
@KeepCalm: Ale mi nie chodzi o likwidowanie rozic, bo bedac swiadomym, ze klasa robotnicza, krzykacze i frustraci musza sie gdzies wygadac - wykop jest ich portalem. Inteligentny czlowiek trzyma sie z tego forum z daleka. Co najwyzej moze troche potrollowac, gdy tymczasem na SSC mozana podyskutowac z madrzejszymi od siebie.
@advert: Mozesz miec inne zdanie, ale musisz umiec je uargumentowac. To, ze masz odmienne zdanie nie powoduje, ze ktos cie nazywa zaraz "zdrajca, gorszym sortem, lewakiem" itd. Przeciez na SSC tocza sie czasami gorace dyskusje, ale fakt jest taki, ze jak ktos postuluje, zeby w miastach budowac autostrady to nie spotka sie ze zrozumieniem.
szkoda, że nowy wygląd SCC jest #!$%@? i nieczytelny


@piaskun87: Są skrypty, które zmieniają wygląd na taki jak był wcześniej. Wątek ze skryptami czy ulepszeniami, nie pamiętam dokładnie. Najlepszy jest chyba "ssc classic".

Inteligentny czlowiek trzyma sie z tego forum z daleka. Co najwyzej moze troche potrollowac,


@Jud-Suss: I dlatego masz bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież Beton to ma bordo na bank :D

@czlapka:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jud-Suss: kiedyś traktowałem ssc na serio ale to dekadę temu gdy byłem pryszczatym studentem. Przecież tam nie da się normalnie podyskutować poza paradygmatem imć pana filara który dodaje bany na prawo i lewo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jud-Suss: SSC to ostatnia ostoja rzeczowości w polskim internecie. Nie tylko do dyskusji o miastach ale tez o sprawach politycznych czy społecznych, chociaż trolle typu toni starają sie wszystko popsuć.