Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie wczoraj w Rossmanie Wilkinsona na żyletki, bo mój znajomy mega zachwalał. Ogoliłem się nią i wyglądałem jak po bitwie xD Mirki jakie protipy? Kupić lepsze żyletki czy ja po prostu mam zbyt wrażliwą skórę?
Do golenia używam linii kosmetyków Proraso (krem przed, mydło i kosmetyki po), a dotychczas goliłem się Gillette Fusion.

#modameska #golenie #kosmetyki
  • 17
  • Odpowiedz
@WujekGraczyk: nie dociskaj maszynki do skóry, ma lekko jeździć wcześniej polecam mydło plus pędzel. Poczytaj o tym czy sprawdź filmy na yt. Po jakimś czasie idzie ogolić się na gładko bez zacięć, a co do samych zacięć kup ałun który skutecznie blokuje krwawienie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WujekGraczyk: po pierwsze sporo ludzi narzeka na te zyletki co sa w sklepach, ewentualnie poszukaj gillette platinum - czasem sa dostepne stacjonarnie, chyba najlepsze zyletki jakie mozna kupic poza internetem
Po drugie i chyba wazniejsze - najpewniej dociskales maszynke, trzeba sie tego oduczyc, maszynka ma lekko isc po skorze
  • Odpowiedz
@Losowylogin1234: Myślę, że nauczę się, ale po wczoraj jestem przerażony xD
@welin: Używam akurat kremu przed goleniem, który również fajnie zmiękcza zarost, ale dzięki za radę!
@drzwi_do_piwnicy: Zakupię ałun i będę testował!
@nomorelife: Pod wpływem temperatury otwierają się pory, a dodatkowo trochę Ci się zarost zmiękczy od ciepłej, ale nie gorącej wody :)
  • Odpowiedz
@PawelW124: całkiem nieźle mi już idzie. Dziś co prawda się śpieszyłem więc użyłem Gillette ale po trzech użyciach maszynki na żyletki widzę już poprawę mojego skllia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz