Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,

Z racji tego, że jutro oficjalnie startujemy we Wrocławiu, przygotowaliśmy dla Was kolejne #rozdajo!

Mamy dla Was m.in. 3 vouchery o wartości 50 zł, do wykorzystania na przejazdy w naszej aplikacji. Żeby nikt nie był poszkodowany (bo jeszcze nie we wszystkich miastach jesteśmy dostępni), przygotowaliśmy też coś dla fanów marki #audi - 5 oficjalnych, certyfikowanych i wypasionych gekonów zapachowych od Audi ( ͡º ͜ʖ͡º) (foto w pierwszym komentarzu).

- Udział biorą wszyscy plusujący ten wpis, losowanie jutro (tj. 01.10.2020) o godz. 15:00.
- Losujemy przez mirkolos (losujemy łącznie 8 osób, pierwsze trzy osoby będą mogły wybrać, czy chcą otrzymać gekona, czy voucher, w przypadku niezdecydowania się na voucher, możliwość wyboru przechodzi na kolejną osobę).

Jak już wspomnieliśmy na początku, jutro oficjalnie startujemy we Wrocławiu – na początek na ulice wyjedzie 30 nowych Audi w modelach A3 i Q2. Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się do 5 października z kodem WROCLOVE4M otrzymają 20 zł na pierwszy przejazd!

Oczywiście zachęcamy do pobierania aplikacji iOS/Android

#carsharing #4mobility #samochody

4Mobility - Drogie Mirki i Mirabelki,

Z racji tego, że jutro oficjalnie startujemy...

źródło: comment_1601470605PHVMDgtFf2YWkkcrrfDNhP.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@Kerim91: Dacie za Audi ? No nie wiem czy to dobry deal.
Ja nie chce się wymieniać ale tak się przypadkowo składa, że mam kompatybilne Audi z tym gekonem :)
I nie jest chore ale trochę śmierdzi, bo kolega rozlał browarka :(
  • Odpowiedz
@4Mobility: widzę że w Rzeszowie nawet jest jakieś A3 i Q2, to jakoś tymczasowo czy zostaną tu na zawsze?
bo na wakacjach pamiętam patrzyłem to był tylko Nissan Leaf w ofercie i czekałem właśnie na te Audi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz