Wpis z mikrobloga

Coraz blizej powrotu do Polski po 16 latach pobytu w UK...Nie moge sie doczekac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poki co, powrot przelozylismy na wiosne/lato 2021 ze wzgledu na zawirowania na rynku nieruchomosci. Na koncie coraz wiecej pieniazkow, wiec moze uda sie nam kupic jakies fajne mieszkanko ()
#nieruchomosci #emigracja #uk #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #mieszkania #finanse
E.....t - Coraz blizej powrotu do Polski po 16 latach pobytu w UK...Nie moge sie docz...

źródło: comment_1601540811xXwUgCzNpsYt7FAwnROeVK.jpg

Pobierz
  • 107
@EmigrantBelfast: Jeśli 16 lat to zbierałeś, to co najmniej 13 musiałeś być bezdomny chyba. Edit widzę ze jednak jakaś ziemia w uk jest. Sprzedawaj póki dzierżawa za grunty nie wygasa, i kupuj szybko tutaj, bo żadnego większego spadku na rynku mieszkaniowym nie będzie
żeby przez 16 lat odłożyć 47 tysięcy funtów to trzeba być przegrywem xD


@wiem_wszystko: przegryw to wyjezdza tyra i oszczedza. Potem orietuje sie ze stracil najlepsze lata swojego zycia na oszczedzanie pieniedzy.
Ja jednak wole zachowac jakis balans. Mam tyle oszczednosci zeby w razie czego przezyc rok bez pracy. Reszte wydaje na normalne zycie nie martwiac sie ze nie moge sobie gdzies wyjechac na wakacje bo musze oszczedzac.