Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Czy taka świetna jest to nie wiem. Na pewno jest bardzo dobra, takiego podejścia nie miała do tej pory chyba żadna inna gra. Jeżeli ktoś szuka sandboksa, lubi dużo łazić, zwiedzać świat bez głębszego celu oprócz samego zobaczenia "co jest za górką" to odnajdzie się tutaj. Ja pograłem, Ganona pokonałem po ok 50h.
Podobały mi się Shrine'y i zagadki.
Mechanika i fizyka rzeczywiście są rewelacyjne.

ALE... świat wygląda na niedorobiony,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: nie mam swicha i skonczylem ta gre w 120h +-. Emulator CEMU i na moim pc wygladalo to lepiej niz oryginal na swichu chociaz duzo nie kombinowalem mialem jakies 60fps w 1080 czego swich nie uciągnął xD
  • Odpowiedz
@Atreyu: Ależ ja się od tej gry odbijałem. O paaaanie. Ale jak zażarło to zmarnowałem pewnie 20h w jeden weekend i zgadzam się w 100% z opinią, że tylko i wyłącznie dla niej warto kupić pstryka. Z drugiej strony jestem w stanie zrozumieć, że nie każdy ma tyle cierpliwości i nie każdemu rozgrywka prezentowana w Zeldzie musi podejść.

@gumis112211: Świat teoretycznie jest pusty. Generalnie jak człowiek się wkręci i zacznie
krolikwielepiej - @Atreyu: Ależ ja się od tej gry odbijałem. O paaaanie. Ale jak zaża...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Papieska_kremowka:

nie mam swicha i skonczylem ta gre w 120h +-. Emulator CEMU i na moim pc wygladalo to lepiej niz oryginal na swichu chociaz duzo nie kombinowalem mialem jakies 60fps w 1080 czego swich nie uciągnął xD


Ok, ale to ty dzwonisz.
  • Odpowiedz
@Atreyu zgadzam się bo sam dla Zeldy kupiłem Switcha. Grane w wolnych chwilach i już z lekka 150h się uzbierało a główny wątek wciąż nie skończony. To jest szczyt tego co może zaoferować otwarty świat. Nie ważne gdzie się wybierzesz i tak znajdzie się coś nowego i ciekawego do zobaczenia lub zrobienia.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Papieska_kremowka:

post jest o tym ze warto kupic tą konsole dla tej jednej gry imo nie warto wiekszosc pctów zemuluje poprawnie całą rozgrywkę wiec po co dawac 1500 ziko za jedna gre

Np po to, żeby nie być #!$%@? złodziejem, no ale to tylko moje zdanie xD
  • Odpowiedz
@Papieska_kremowka: co ty pieprzysz... Znalazłeś sobie wymówkę na swoje złodziejstwo. I żeby nie było jestem taki sam złodziej jak ty bo tak samo ograłem pirata ale ja chociaż byłem u spowiedzi i o wszystkim powiedziałem proboszczowi.
  • Odpowiedz