Wpis z mikrobloga

@litosc_to_zbrodnia: Nigdy nie rozumie laske ktore chcą pisać z tydzien dwa lub miesiac i dopiero potem sie spotkac, bo musze cie poznac przed spotkanie, #!$%@? poznajesz to typa na spotkaniu, w realu a nie w siecie gdzie po drugiej stornie moze byc 8 letni krzysio albo fejk konto . Ja rozumie ze po pol godzinie nie wyjdzie ale po dniu czy dwoch jak najbardziej, idziesz na dyskoteke to tez rozmawiasz z
@emerozu: uwież mi brachu jak laska pisze ze dopiero po czasie spotka sie to do spotkani nigdy nie dochodzi, najbardziej mnie #!$%@? to ze jak coś napomne o spotkaniu to ona co tak szybko jaki ty szybki jestes xD #!$%@? nie powiedzialem ze juz tylko aby termin uzgodnic mozna sie przeciez umowic za 2 dni, a po drugie szybko ? bo chce pogadac z kims na zywo nie w sieci ?
@bartolini123 akurat w tym przypadku to zauważ że dla niej wyjście to nie jest założenie szpilek i przeczesanie włosów tylko musi znaleźć opiekę dla dziecka i pewnie może na coś takiego raz w tygodniu sobie pozwolić - gdybyś miał takie ograniczenia a przy tym wybór par to też byś wolał odsiewać przed spotkaniem a nie dopiero na spotkaniu.

Dwa że trafić na creepa który nie będzie chciał odpuścić i ciągle wydzwaniał to