Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że Gothic 3 pod względem graficznym naprawdę zestarzał się bardzo dobrze. Gra z 2006 roku, a moim zdaniem grafika nadal jest bardzo miła dla oka i naprawdę przyjemnie podziwia się widoki i krajobrazy.

Pamiętam, jak w 2006 roku więcej osób mówiło, że to Oblivion ma lepszą grafikę, ale moim zdaniem nigdy tak nie było i to czwarta część TES wygląda dzisiaj dużo gorzej niż Gothic 3.

#gothic #gry #oblivion #skyrim #theelderscrolls #tes #pcmasterrace
Pobierz
źródło: comment_1601913177XCUxDrg3jCvfbY5zUnArj9.jpg
  • 114
quest pack jak dla mnie jest bardzo zbyteczny


@Gymski: Dlaczego? Dodaje mnóstwo fajnych opcji i, zdaje się, coś około 80 zadań, przy czym spora część z nich wybija się z wszechobecnego w G3 schematu "pójdź, zdobądź, przynieś". Co najwyżej brak dubbingu może lekko wybijać z immersji.
@Psychopathy_Red: Bo może nie każdy lubi grać z modami, bo np nie podoba im się brak zdubbingowanych dialogów w nowych zadaniach? Ja zazwyczaj wolę najpierw ograć grę na czysto, bez żadnych modów. Zresztą słyszałem, że duża część questów z QP to zadania głównie w stylu "zabij X potworków" albo "idź na koniec mapy po jakieś gówno", czyli tak jak w podstawce, za wiele nie tracisz.
@Psychopathy_Red przeszedłem połowę quest packa 4 i tego content moda 2.6 oba wg mnie tylko sztucznie przedłużają rozgrywkę. Jak po napisał nie ma wiele zadań które się jakoś wyróżniają ponad to co jest w podstawce. Jeszcze ten brak jakiej kolwiek mowy, jakbym chciał zagrać bez głosu to bym odpalił morrowinda
@maciorqa: O jezusicku, aż nabrałem chęci pograć. Będzie pobierane i grane, w końcu będzie przynajmniej ta gra normalnie chodzić, a nie tak jak za dzieciaka, taktyczne 15-20 fps ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam steamową wersje gry, nie zależy mi na modach, wolałbym nawet ograć raczej grę czysto z jakimiś poprawkami bugów jedynie itp. itd. Starczy cpt 1.75 czy coś jeszcze byście polecali?
@demoknight-tf2: Tylko najnowszy CP 1.75. Inni pewnie Ci jeszcze polecą jakieś Quest Packi i inne Content Mody, ale moi zdaniem nie warto.

Quest Pack dodaje niby nowe questy, ale są to głównie zadania typu zabij X potworków, lub idź gdzieś daleko w #!$%@? i przynieś mi jakieś gówno, czyli nic specjalnego. No i skoro to jest mod, to dialogi nie są udźwiękowione.

Content mod ma przywrócić wygląd mobków, orków i pancerzy
@demoknight-tf2: Właśnie nie wiem, czy CP jest już razem z Gothic 3 na steamie, czy będziesz musiał pobierać. Czy masz zainstalowany CP zobaczysz po zmienionym menu głównym gry i napisie enchanted edition. Jeżeli będziesz miał stare menu gry, to musisz ściągnąć oddzielnie CP.
ja tam trójkę Gothica lubię, ale te #!$%@? wilki i dziki Jezuuuuu szału dostać idzie że potem takie gówno Cię zabija a jakieś trudniejsze stwory już nie są takim wyzwaniem