Wpis z mikrobloga

@genkamyk nie chodzą bo od może 15lat nie ma na co chodzić,masz do wyboru dwudziesta wersje Spidermana lub dramat o pedoletach, co tam jeszcze produkują ?horrory gdzie ocena 5.5to sukces, gwiezdne wojny gdzie nie wiadomo w zasadzie już o co chodzi,istnieje ktoś kto się w tym łapie? 9czesc tego młotka co to szybko się ściga tzn on nie chce się ścigać ale musi się ścigać,dalej Tomek wyprawa nadal ma misje niemożliwa,kolejne raczysko
@aleroc: Rzeczywiście chyba dopowiedziałem sobie coś do twojego zdania.

Niemniej chodzi mi o to, że nadal produkowane są dobre filmy ale trzeba się bardzo wysilić, żeby je znaleźć. Kiedyś nie trzeba było. Współczesne "hity" które lecą w kinach, to po prostu gnioty. Są miałkie, powtarzalne, nudne i cholernie przesiąknięte propagandą. Od ręki mogę ci wymienić świetne filmy z poprzedniej epoki, które zapadały w pamięć. Gdybym miał zrobić to samo ze współczesnymi
@Saykoza84: Na 9 część czekam ponieważ chcę zobaczyć Hana ;) Tak to mam w nosie resztę filmu, sam fakt że go "wskrzesili" jest upierdliwy, ale dla tej postaci chętnie to obejrzę ;) Czekam też na film "The Kingsman", postać Rasputina mnie przekonała do tego by zobaczyć ten film ( ͡° ͜ʖ ͡°)