Wpis z mikrobloga

#urz to jest hit nad hity XD. Wyniki drugiej tury 5 dni po rozpoczęciu zajęć, na zajęcia nie wejdziesz bo są online, a ty nie masz legitki XD w procesie rekrutacji przez ich NOWY internetowy system podajesz wszystko: nr dyplomu, nr matury i zdjęcie, żeby po ogłoszeniu wyników mieć 2 dni na doniesienie im w teczce 2 zdjęć i odpisów z dyplomów, które już powinni mieć w swoim systemie XDDDDDDDDDDD. Jesteś tydzień w plecy, każdy dobry promotor ma już full miejsc i nie masz bladego pojęcia co się dzieje. Już nie wspominając o tym, że osoba, która projektowała ich nową stronę musiała przed pracą wytrąbić 12 kustoszy z promocji w Auchan, bo na trzeźwo nie da się czegoś tak #!$%@?ć #zalesie #studbaza #rzeszow
  • 10
@SpookySkele: o, widzę kolega nowy na UR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ta uczelnia jest spoko jak jesteś przeciętnym studentem i zaliczasz wszystko w terminie, jak chcesz cokolwiek załatwić w dziekanacie to wychodzi #!$%@? organizacyjny.
Pozdro że mamy pandemie, pobijamy rekordy zachorowań, wszystko zdalnie, a na UR i tak musisz #!$%@?ć na uczelnię zanieść papiery, które oni mają 2 pokoje obok xDD
@SpookySkele: obczaj to, ja obroniłem się we wrześniu i jeszcze nie mam dyplomu, zamiast dyplomu potrzebuję zaświadczenie o ukończeniu studiów, ale nie da się zrobić tak, że wyślę dokumenty pocztą a oni se ogarną to zaświadczenie wewnątrz, tylko muszę tam jechać, odebrać zaświadczenie z dziekanatu i razem z innymi dokumentami zanieść do pokoju dosłownie #!$%@? 15 metrów dalej xDDD patologia