Wpis z mikrobloga

TEORIA CZYSTEGO BIURKA DO LAMUSA
Wszystkie teorie czystego biurka można włożyć pomiędzy książki z bajkami!! To biurko Reinharda Genzela. Zdjęcie zrobione zostało dziś gdy odbierał telefon z Komitetu Noblowskiego z informacją o otrzymaniu Nobla w dziedzinie fizyka. Na tym biurku jest po prostu wszystko :)

Nobel w dziedzinie fizyki za odkrycie supermasywnego kompaktowego obiektu w centrum naszej galaktyki.

Takie biurko to chyba zwyczaj fizyków. Skoro świat jest nieuporządkowany to i biurko być nie może. Telefon stacjonarny i myszka na kablu z kulką świadczy też o przywiązaniu w korzystaniu z rozwiązań cyfrowych do tradycji.

Gratulacje!!!!

#fizyka #fizykakwantowa #liganauki #gruparatowaniapoziomu #wygryw #praca #astronomia
Gizmo_Clan - TEORIA CZYSTEGO BIURKA DO LAMUSA
Wszystkie teorie czystego biurka można...

źródło: comment_1602003368JnEpJOY91SvMEvUUhjTDDH.jpg

Pobierz
  • 26
@Gizmo_Clan: Nawiązując do przedmówcy - z telefonem stacjonarnym i myszką to trochę nadinterpretacja - telefony stacjonarne do dziś są używane w biurach/korpo (nie tylko do VoIP) a myszka - może po prostu mu nie jest potrzebna lepsza.

Ale z resztą można się zgodzić. Bałagan na biurku może oznaczać że ktoś jest zapracowanym człowiekiem i ciągle coś robi, nad czymś pracuje (albo, ze ktoś jest bałaganiarzem, chociaż w przypadku tego pana raczej
@Gizmo_Clan: Najważniejszą zaletą myszy na kablu jest brak konieczności ładowania/wymiany baterii, a po drugie są nikłe szanse że się zgubi. Ja pracując w biurze korzystam wyłącznie z myszy i klawiatury na kablu, a fizykiem na pewno nie jestem, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.