Wpis z mikrobloga

@kipman1: Na tych profilach na socialblade nie ma codziennej aktualizacji followrsów np Julia 27 tys miała w sierpniu a kolejna aktualizacja była dopiero wczoraj co nie znaczy że doszło jej tyle jednego dnia. Dość dokładnie śledzę ich przyrost na insta i ani Kamil ani nikt inny nie miał drastycznych wzrostów z dnia na dzień po prostu tak to wygląda na socialblade że względu na daty kolejnych aktualizacji.
@ddonewry927: niby tak, ale to podałem dla przykładu - w pracy korzystamy z profesjonalnych narzędzi analitycznych w celu oceny zasięgów influancerów pod kątem reklam i wynik socialblade pokrywa się w wynikami brand24 czy squarelovin - innymi słowy kupowanie followersów bo zasięgi są praktycznie żadne.
Co ciekawe Madzia ma realnych followersów - to zrobiło na mnie wrażenie, bez ściemy.
@kipman1: z tego co mi wiadomo socialblade pokazuje realnie ile follow przybywa i ubywa jednego dnia. Na przykladzie lechity z bb bylo to widac bo faktycznie w ciagu jednego dnia przybylo mu 5k tureckich kupionych kont i sb to pokazał w statystyce tego konkretnego dnia. Takze imho te przyrosty u Kamila i Julii pokazują jasno ze kupują follow. Przy czym widac ze oni mają więcej IQ niż lechita i prawdopodbnie nie