Wpis z mikrobloga

Mirki biorę się za czytanie książek żeby nie siedzieć tylko w ekranie monitora czy telefonu. Jakiś czas temu kupiłem książkę pod tytułem "Byłem gangsterem" autorstwa byłego gangstera, który aby uniknąć powiązań nadał sobie pseudonim "Grek". Dowiedziałem się o niej z wywiadu "7 metrów pod ziemią" gdzie wywiadu udzielał sam autor.

Link do wywiadu

Książka nawet spoko, dużo ciekawych historii o życiu mafii w latach 80/90. Zaciekawiło mnie to na tyle, że postanowiłem kupić resztę jego książek. Właśnie zacząłem "Las zły" i zapowiada się, że to po prostu jakiś zbiór opowiadań o poczynaniach seryjnego mordercy. Dość ciekawe, ale klimat mafii podobał mi się bardziej. Ogólnie jak zrobiłem drobny research w internecie to faktycznie był kiedyś taki gangster, ale o ile dobrze pamiętam to w świecie mafii miał pseudonim "Cygan". Ale do czego zmierzam. Podajcie jakieś fajne tytuły książek z ciekawą tematyką, mogą być biografie, sci-fi, akcja, wszystko co czytaliście i było mega ciekawe i wciągające. Za tytuły romantyczne podziękuje. I ostatnia kwestia, jutro idę kupić "Grube wióry" Rafała Paczesia, i o ile "Bang" i "Zaczynam Rozumieć" mnie bawiło, to "Bang 2" wyłączyłem dosłownie po 4 minutach. Czytaliście "Grube wióry"? Jakie są wasze opinie?
Hoozie - Mirki biorę się za czytanie książek żeby nie siedzieć tylko w ekranie monito...

źródło: comment_1602184481L8ENAPagQZYxDZTmBhGcR5.jpg

Pobierz
  • 1