Wpis z mikrobloga

@stulgryw: całą noc bawiłem się siurkiem i fantazjowałem o koleżance z klasy. Ola pragnę Cię ale nie dowiesz się tego bo jestem przegrywem z malutkim siusiaczkiem (penisem tego nie nazwę...) dosłownie wygląda jak u dziecka a już coraz bliżej osiemnastki jestem. Klatę mam normalną, zarys mięśni brzucha wyraźnie widoczny, gęste fajne włosy i duże oczy. Niby chad a w majtkach virgin. Nosz #!$%@?, 182 wzrostu, 72 kg, 17 lat i ... siur gdy stoi ma 9-10cm a gdy wisi 3-4 XDD przecież gdyby ta seksowna bogini zobaczyła jak wywijam fistaszkiem to by mnie zabiła śmiechem #przegryw #masturbacja #penis #kolezanki #milosc #p0lka
stulgryw - @stulgryw: całą noc bawiłem się siurkiem i fantazjowałem o koleżance z kla...

źródło: comment_1602218746xX7h22kdH9WuYVbr6BWAZs.jpg

Pobierz
  • 18
@stulgryw: gadam z nią, bajeruje itp. ale ja nie zrobię z nią nic ze wstydu. Walić konia do jej zdjęć mi jednak nikt nie zabroni XD gdyby wiedziała ile razy dziennie #!$%@? tą malutką główką to XDD
duże oczy


@stulgryw: Duże oczy to nie jest cecha chada tylko ofiary. Sam mam pozytywny canthal tilt, brak ekspozycji górnej powieki, ale gały wielkie jak w amino i mango, więc eye area wygląda jak małego chłopca nie mężczyzny xD. Chad ma bardzo wąskie oczy

PS jak masz hajs to se możesz powiększyć siura, także to jeszcze można ratować, mogło być gorzej