Wpis z mikrobloga

@4pietrowydrapaczchmur: pizza w dostawie to zło XD Kiedyś gorzej niż świnia - zeżarłbym każdą, najlepiej jeszcze za darmo, ale jak porówna się to nawet do średniej pizzy z lokalu, to nie dość, że nie jest już za specjalnie ciepła, to ciasto robi się gumowe i sparzone, a z sera kożuch.
nie ma nic bardziej #!$%@? niz zamowienie ustalone na jakas konkretna godzine a ci przywoza #!$%@? o godzine za wczesnie.


@Norskee: to sie wybiera konkretna godzine, w gastro jak ci wyskakuje powiadomienie z pyszne to sie klika 90 albo 120 min nawet jak nie ma duzego ruchu, 90% klientow cieszy sie ze przyjechalo wczesniej, a jak klikniesz 45 i minie 50 to juz dzwonia z morda : P
Ja chyba wolę dostać za wcześnie niż 1h i więcej po czasie. Z resztą w 90% przypadków jedzenie przyjeżdża zimne /letnie albo w jakiejś mikro porcji w stosunku tego co dostałbym w knajpie na miejscu. Ogólnie uważam zamawianie za przereklamowane.


@UmbertoDalleMontagne: .
zimne to mi raz przyjechało tylko - to granica błędu pomiarowego, cała reszta gorące/ciepłe. Jeżeli chodzi o pizze to taka sama jak na miejscu.
całkowicie nie zgadzam się z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ptrg: no to poczytaj jak działa monopol xD Akurat na całym świecie jest teraz wojna tych korporacji od dowożenia żarcia, tam gdzie już sobie ugruntowały pozycję to bardziej działa jak haracz niż umowa partnerska...
@Norskee: ja raz zamówiłem z ubera eats na godzinę. przyszło za wcześnie, więc odebrałem i w aplikacji cyk anuluj. miałem zwrot kasy i jedzonko. tak trzeba żyć.
@geuze: Masz jeszcze ubereats, glovo i wolt. Zamawianie przez internet to przyszłość (chociaż już raczej teraźniejszość) a strony, które przedstawiają wiele knajp naraz są bardzo wygodne dla klienta.
Monopolizacja może być jakimś problemem przyszłości ale knajpy nie mają za bardzo możliwości walczenia z takimi portalami poza próbami tworzenia jakiś programów lojalnościowych czy innych rzeczy, które by na "stałe" związały klienta z knajpą. No i jak prowizja będzie zbyt wysoka to będą
to sie wybiera konkretna godzine, w gastro jak ci wyskakuje powiadomienie z pyszne to sie klika 90 albo 120 min nawet jak nie ma duzego ruchu,


@coo84: no i wtedy kurier przychodzi jak mnie nie ma, bo po to zamawiam z pszynego, żeby przyjechać 15 min przed godziną o której miał być. I kończy się tym, że ani ja nie zjem, ani oni nie zarobią. I obie strony są #!$%@? a
@UmbertoDalleMontagne: @Norskee: a ja to nie lubie jak przyjezdza po 10 minutach bo podejrzliwy jestem, zastanawiam sie wtedy z ktorego smietnika ja wyciagneli. bylem kiedys pozno w nocy i chyba z 20 minut czekalem a potrafia w 15 minut z dowozem dowiesc.

bywaly takie dni ze przyjezdza cos, otwierasz to i sie okazuje ze jest surowe, zaczalem w uwagach dopisywac zeby trzymac ja dluzej i dopiero te byly ok. niby
poza próbami tworzenia jakiś programów lojalnościowych czy innych rzeczy, które by na "stałe" związały klienta z knajpą. No i jak prowizja będzie zbyt wysoka to będą mogły konkurować ceną, chociaż nie wiem na ile mogą zejść z ceną przez brak prowizji i czy jest to znacząca kwota dla zamawiającego.


@Ptrg: DaGrasso tak robi - mają swój portal do zamawiania chociaż są też np. na Pyszne, ale ceny na swoim mają
odrobinkę