Wpis z mikrobloga

#!$%@? no nie wierze jaki ciemny jest ten naród. Serio #!$%@? Ci ludzie uważali że siepomaga.pl działa pro bono? Przecież to jest oczywiste że robią to żeby zarabiać i #!$%@? w dupę wszystkim którzy ich za to krytykują. Nie podoba się? To organizuj zbiórki sam w excelu... Postaw sobie bieda stronkę na własnym kompie odpalonym 24h i do przodu.

http://petronews.pl/zosia-nie-dostanie-leku-trzeba-zaplacic-fundacji-potrzebna-mobilizacja/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR30-wjCLxlHxGb0c7YkGbc9kFXokQZR5O8iM6P1mnm-Sf54PUfEieFe_tw

#plock #patologiazmiasta #dej

PS. Nie, nie wpłaciłem nawet złotówki i zapraszam do dyskusji :)
  • 19
@Rey5225: tylko że to nie chodzi o to ze oni biorą jakąś kase, o czym każdy wiedział tylko o to ze powiedzieli ze wyplacą 8.2mln na podanie leku jak się tyle uzbiera a jak się uzbierało to mówią że jeszcze ich dola jest potrzebna i dopiero wtedy wypłaca ¯\_(ツ)_/¯
@htsz_: tylko ze kwota od samego początku była ponad 9mln. Czyli był w niej zawarty procent dla siepomaga. Jakos miesiąc temu zgodzili sie na to że jak uzbiera sie 8.2mln (czyli cena leku) to wyplacą to żeby Zosia mogła dostać lek a zbiorka będzie dalej trwała.
@Zara-tu-s_t_ra: ja nie chcę tu nikogo bronić ale jeśli idzie taka sprawa na 9 baniek to chyba taki temat jest dobrze dogrywany a nie że obiecali a nie dali. Tu już są na bank konkretne umowy itp https://www.facebook.com/people/Barbara-Paczwa/100003339213081

No zobacz ten film jaka ona jest zdziwiona. Ten koleś opowiada tego maila jak by nic nie kumał.

Dalej uważam że tutaj nie była sprawa dograna, 9 baniek nie daje się na przysłowiową
@htsz_: masz rację. Ten mail od fundacji jest dwuznaczny. Źle sie musieli zrozumieć. Chociaż też nie wiemy jak wygladala ich rozmowa telefoniczna, czy padly tam słowa '8.2mln uzbieracie to wam wyplacamy'. Nie mi oceniać. Ja tam wspieram młodą i()
@Zara-tu-s_t_ra: Tak tyle że to chyba rodzice zrobili dramę do petronewsa a w tym fimiku co zamieścili nagle są w niemocy ,, takie są regulaminy'' my z nimi nic nie ugramy'' itp także trochę bez sensu kręcą małysza.
Tzn kręcą bo potrzebna kasa jest do dozbierania
@plazma: dokładnie tego argumentu używałem w rozmowach zawsze. Ile można osób przywrócić społeczeństwu choćby poprzez dobre protezy za te 8 mln. Ale nie, lepiej na lek który wcale nie ma niesamowitej skuteczności i nie wyleczy dzieciaka tylko da mu czas jak dobrze pójdzie.