Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Doradźcie co zrobić z taką sytuacją w pracy... Jest chłopak, trochę flirtowaliśmy razem, ja się bardzo zauroczyłam, on po mowie ciała też wyglądał na zainteresowanego mną. Jednak nie szło za tym nic więcej, nie dążył do kontaktu ze mną (tylko ja coś tam inicjowałam), mimo, że mamy wspólne tematy, bo robimy razem projekt. Oficjalnie dałam sobie spokój, zauroczenie już mi prawie przeszło i się z tego cieszę, natomiast zaczęło się to przeradzać w nienawiść do tej osoby (zawsze tak mam po odrzuceniu). Mamy miłą atmosferę w pracy, nie chcę, żeby były teraz jakieś kwasy przeze mnie, ale naprawdę irytuje mnie obecność tego człowieka, tym bardziej, że siedzi w pokoju obok i codziennie go słyszę. No i jeszcze te wspólne projekty...
Zmiana pracy nie wchodzi w grę.
#pracbaza #nibieskiepaski #rozowepaski #problemypierwszegoswiata

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8ac363605297c54a62cbd7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 56
ZbożowaFeministka: Serio czujesz nienawiść do typa, który nic Ci nie zrobił czy to bait wykopka? Ja byłam odrzucana milion razy, ale nigdy nie zaczynałam nienawidzić faceta. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardziej frustracja przechodziła w fantazjowanie jakby ta sytuacja wyglądała jakbym była emily ratajkowski i zniechęcenie sobą.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@Egribikaver:

Boże broń nas facetów od takich kobiet jak Ty (...) to tylko pokazuje jakie kobiety mają kompleksy i ich duma nie potrafi sobie poradzić z rozczarowaniem.


Sporo facetów też tak robi, niestety.

@Opko, musisz sobie dać czas i tyle. Najważniejsze, że sama czujesz, że to co robisz nie jest normalne. Teraz pewnie będą zdalne, więc już w ogóle - co z oczu, to z serca. W takich sytuacjach najlepszym
@AnonimoweMirkoWyznania mialem podobnie, pracowalem kiedys z dziewczyna, która ewidentnie dawała jednoznaczne sygnaly (charakterystyczny usmiech, uzywanie perfum przed kontaktem ze mna, poprawianie wlosow, chwalemie mnie za podróże, trekking gorski, narciarstwo z informacją, ze ona tez by tak chciala, pod byle pretekstem przychodziła do mnie), no ale bylem w zwiazku więc to zlewalem. Po jakimś czasie rozstalem sie z moja dziewczyna, z jakichś tam powodow. Zaprosilem te dziewczyne z pracy na squasha, bo ogolnie