Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Takie mam zapytanko. Już dłuższy czas przymierzam się do nowego #telewizor . Ale nie o poradę tutaj chodzi. Obecnie na moim stareńkim #sony mam podpięty #xiaomi #mibox z #android i wszystko działa elegancko. Zrezygnowałem z kablówki na rzecz #iptv , zainstalowałem #tivimate (wg mnie najlepszy iptv player) fajnie fajnie, ale tak sobie myślę, że jak już kupię tego nowego LG czy tam Sony, czy tam Phillipsa, to czy jest możliwość skonfigurowania iptv przez natywną aplikacje do oglądania TV, żeby pominąć dodatkowe aplikacje ( na LG np nie ma chyba tivimate).
#pytaniedoeksperta #pytanie #kodi
qjava - Takie mam zapytanko. Już dłuższy czas przymierzam się do nowego #telewizor . ...

źródło: comment_1603114874zcE1BZAclh5xiUD3C98GsI.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qjava: siptv? Albo przejrzyj tag iptv jest tam kilka wpisów odnośnie jaka apka i tv i tam były polecane. A jak kupisz tv z androidtv to jest tivimate.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bslawek: no tak, wiem, że są jakieś zamienniki tivimate na lg i tivimate na android tv, ale chodzi mi o to, czy jest możliwość skonfigurowania tej natywnej apki telewizyjnej, która wyświetla tv z dekodera czy tam anteny w taki sposób, żeby wyświetlała iptv z listy m3u.
czy jest możliwość skonfigurowania tej natywnej apki telewizyjnej, która wyświetla tv z dekodera czy tam anteny w taki sposób, żeby wyświetlała iptv z listy m3u.


@qjava: Wg. tego co wiem nie ma na to najmniejszych szans.
@qjava: Sony z Android TV:
Opcja nazywa się "przesyłanie strumieniowe kanałów"
Instalujesz aplikację TVirl, wrzucasz m3u, źródło epg itd., następnie zmieniasz źródło w TV z np. SAT czy tam naziemnej na "przesyłanie strumieniowe kanałów" i masz IPTV (wraz z przewodnikiem) na natywnym interfejsie do oglądania TV, tak jakby brał te kanały z kabla :)
@qjava: jeżeli chcesz sprawdzić jak to mniej więcej wygląda, to pobierz Live Channels ze Sklepu Play (klient do telewizji na Android TV boxy od Googla) oraz TVirl i skonfiguruj ;)