Wpis z mikrobloga

No to polecieli grubo () trailer do wersji 1.7.0 oraz dokładniejsze słowa od Jussiego

DSJ4 v1.7.0 will be released on 13th of November, 2020.

Upcoming changes:
Support for 3rd party custom hills
A group of DSJ4 fans (Gorisek Bros.) has already modeled a variety of real and imaginary hills which will be released at the same time on their website.
Everyone is welcome to design new hills and to share them with other players! Full version of DSJ4 is required to play the custom hills.
The hills can be written in XML format using a text editor the same way as the original hills were created. No special tools are required - just crazy skills. ;)

#dsj4 #dsj #gry #skokinarciarskie
  • 4
@BaszownicaKartownica: Brawo Jussi i owa grupo "Gorisek", w prawie 10-letniej historii tej niezwykle prestiżowej edycji gry wielu sobie myślało o tym, żeby tak móc stworzyć własną skocznię - bardzo jestem ciekaw jak skomplikowana będzie struktura tych XMLków, a że skoczni jest sporo do "stworzenia", to zabawy przez całą zimę nie zabraknie. Z drugiej strony, przez to że fanowskie skocznie nie będą dostępne w trybie online, chyba nie opłaca się brać subskrypcji
@BaszownicaKartownica: No i to jest powód żebym wreszcie kupił własny klucz + subskrypcję na online - szkoda mi było wydawać hajs na ledwo żywą grę. Brak mi słów żeby opisać radość jaką mi przyniósł ten trailer.

"Przekroczono limit czasu połączenia" na mediamond.fi, chyba mirasy przeciążyły serwery, może później przeczytam właściwy news.