Wpis z mikrobloga

@macfan-pl: Język systemu w ustawieniach nadal jest "Polski". Ciekawe jest to że w "Ustawieniach" wszystko wygląda ok, ale panel sterowania i reszta systemu: eksplorator, paint itd. jest tą czcionką
@white1565: Pobierz Malwarebytes antywirusa i zrób skan pełny. Wklej screena z wynikiem to Ci powiem co jest wirusem a co nie, bo to znajduje też cracki do gier i inne takie „podejrzane” pliki wykonywalne. Nawet ciasteczka z przeglądarki sprawdza i tam również można syf mieć.
@macfan-pl: Również mam premium od niedawna. Co prawda wersja darmowa działa tak samo dobrze, jedynie nie ma ochrony w czasie rzeczywistym. Do skanu raz na jakiś czas wystarcza, aby aktualny był.
@white1565: faktycznie wejdź w opcje przed skanem i zobacz co tam możesz dodatkowo włączyć. jak będę w domu możemy jeszcze grubszy skan zrobić przy pomocy programu FRST, on bardzo głęboko ukryte infekcje nawet wynajdzie, jednak będę potrzebował chwile na
@macfan-pl: Ja kiedyś dostałem od znajomego kod na premium ale wygasło i używałem darmowego ale ostatnio stwierdziłem, że kupię sobie bo jednak właśnie ochrona w czasie rzeczywistym to dobra sprawa. zapobiega infekcjom, nie tylko leczenie jak w przypadku darmowego MBAM.
@Ryptun: Serio systemowa czcionka? No kurde geniusz no :) To powiedz mi mądralo dlaczego w takim razie tylko niektóre okna są inną czcionką skoro to systemowa? Co - ustawienie tyczy się wybranych okien?

Proszę Cię - zanim coś naskrobiesz to wpierw pomyśl trochę