Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Klimbert: PiS popieraja glownie Ci ktorzy zazdroszcza lub nie rozumieja, czemu Krzyska z budynku obok stac na nowy motor, a jego nie, lub czemu co chwile lata na wakacje, a ja ciagle w tej robocie - informacje z pierwszej reki z rodzinnych stron, do ktorych staram sie unikac jezdzic (poza odwiedzinami rodzicow)
  • Odpowiedz
Jeszcze tutaj fajnie odpowiedział


@michal0110: to jest skrajna ignorancja. Po co rozliczać przeszłość? Może po to, żeby #!$%@? przeszłość nie stała się równie #!$%@?ą przyszłością. Jak PiS straci władzę to też będzie #!$%@?ł "po co rozliczać przeszłość"?
Nienawidzę takich ignorantów, to patrzą tylko i wyłącznie na to co jest teraz, a nie wyciągają wniosków z tego co było, żeby to co będzie było lepsze niż to co jest teraz
  • Odpowiedz
  • 1
@marv0oo a może po prostu chce się skupić w tym momencie na tym co jest teraz, bo dzieją się rzeczy, na ktore trzeba zareagować od razu. A nie wiecznie reagować (lub nie) po fakcie.
  • Odpowiedz
@fabikk: spoko, trzeba patrzeć przede wszystkim na to co jest teraz, ale jak zapomnisz o przeszłości, to #!$%@? sobie przyszłość. I to widać nawet na wykopie, gdzie banda trolli już nawołuje do zbiorowego walenia konia do PO. PO, które jeszcze 6,5 lat temu było znienawidzone w tym kraju i na tym portalu. Wychwalają Trzaskowskiego że wspiera protest. Tego Trzaskowskiego który pół roku temu chciał ROZGANIAĆ protest Tanajno i zgłaszał ciągle brak
  • Odpowiedz
  • 1
@marv0oo oczywiście, zgadzam się, że nie powinno zapominać się o przeszłości, natomiat myślę, że w tym wpisie odnośi się właśnie do jegomościa co zapomina o teraźniejszości. Domyślam się czemu (prawdopodobnie pasuje mu to). Przede wszystkim na każdym kroku, gdzie ktoś wypomina co PiS źle zrobił, pojawia się taki ktoś kto wiecznie porównuje ich do PO. A może byloby warto razem powalczyć o lepsze jutro? Wyborcy sami toczą ze sobą te wojenki, nawet
  • Odpowiedz
A może byloby warto razem powalczyć o lepsze jutro?


@fabikk: Ale o to mi chodzi - powalczyć o LEPSZE jutro, a nie #!$%@?, ale mniej #!$%@? niż teraz. Gdyby ludzie patrzyli na to co było. Bo póki co to zapowiada się że albo nic się nie zmieni, albo wrócimy do punktu wyjścia i lepiej nie będzie
  • Odpowiedz
@ElLama: Nie da się wylać do Ciebie prywatnej wiadomości Mirku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Cześć, ogólnie to #!$%@?ć PiS i #!$%@? karakana za to co robią, ale z ciekawości czy masz jakieś ciekawe artykuły na temat tego uszczelnia VATu ? Ciekawi mnie to ile te #!$%@? faktycznie zarobiły a ile jest zawyżone i zwymyślane przez tą propagandę. Dzięki z góry !
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
Jak nie trawię chłopa za jego dorobek artystyczny, to widzę, że jednak ma coś w głowie i potrafi czasem coś sensownego napisać. Abstynencja zdecydowanie mu służy :)
  • Odpowiedz