Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A ja siedze i sie rechotam z tego calego boludupy z #aborcja . Jestescie narcyzami i patrzycie tylko na swoj tylek tak samo jak PIS.

Rechotam bo jak PIS gnoil sedziow, sady, lekarzy, nauczycieli, osoby niepelnosprawne, osoby powyzej 26 roku zycia bez dzieci, lgbt, przedsiebiorcow to wszyscy siedzieli cichusienko lub heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz wielki bol du*y bo TK orzekl że dopuszczenie możliwości aborcji z powodu choroby lub uszkodzenia płodu było eugeniką

Smialiscie sie z KOD, smialiscie sie ze mnie i z moich rodzicow, smialiscie sie z mojej siostry nauczycielki. A teraz jedno wielkie poruszenie :D Wszedzie widze wpisy

Als die Nazis die Kommunisten holten, habe ich geschwiegen,
ich war ja kein Kommunist.
Als sie die Sozialdemokraten einsperrten, habe ich geschwiegen,
ich war ja kein Sozialdemokrat.
Als sie die Gewerkschafter holten, habe ich nicht protestiert,
ich war ja kein Gewerkschafter.
Als sie die Juden holten, habe ich geschwiegen,
ich war ja kein Jude.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.

Jak dobrze ze patrze na to wszystko z mojego domu na #emigracja, podziwiam moje drugie obywatelstwo i czekam tylko az ta Polska runie (myslicie ze ktos sie podejmie sprzatania po PIS? Przeciez beda sobie kopali grob. Jedyne rozwiazanie dla Polski to totalny reset) Tak samo pl*je na PIS jak p(uje na was. Obudziliscie sie o 5 lat za pozno i dobrze Wam tak. Polak nawet po szkodzie jest glupi

Caly swiat sie smieje z Polski. Po raz setny. zasran# zascianek

#protest #tvpis #bekazpisu #neuropa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f943652c53de577b9aaeb7d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
Mów za siebie. Niektórzy z nas nie siedzieli cicho przy gnojeniu żadnej z tych grup. Problem w tym, że spora część społeczeństwa dalej głosuje za partię odpowiedzialną za wszelkie gnojenie