Wpis z mikrobloga

@CurlyHairGirl I najpewniej nie przysłali nikogo do Twojego domu żeby ci stal z plakatem w salonie. Jak już się wpychaja to w strefę publiczną walcząc o wpływy polityczne. Nie słyszałem o takich akcjach "domowych ze strony kościoła
  • Odpowiedz
#!$%@?, typowe wykopki. Ktoś wreszcie ma odwagę stanąć w 'domu bożym', zamanifestować, zrobić to z naprawdę dobrym smakiem, na skalę dotychczas nieznaną. Co robią wykopki? Sunny czekaj, to trzeba na spokojnie, to trzeba tłumaczyć, tak to tylko źle. #!$%@?, Wy byście z komuchami gadali, a nie, Wy byście #!$%@? przespali każda możliwą rewolucję, a potem byście pisali MAGDALENKA, UKLAD! BANDA, POSTKOMUNA, HAHA KACZYŃSKI PRZESPAL STAN WOJENNY. zamknijcie wszyscy dupska, ruszcie przeciwko temu
  • Odpowiedz
@CurlyHairGirl jaka Religa się pcha się z butami w twoje życie, przecie rydzyk i wszytkie mędy to nie są dla mnie nawet książa. Po każdej stronie jest ograniczonyne myślenie i stereotypy, czy w twoim wyobrażenia Religi katolickiej każdy jej "wyznawca" ślepo wierzy w to co powie ksiądz z ambony, czy ty myślisz że prawdziwy katolik jest zadowolony z kościół się #!$%@? w kampanię prezydencką. To zdjęcie mnie strigerowało jak mozna jakimś losowym
  • Odpowiedz
@Deska_o0 ile ty masz lat? Jeśli nie słyszałeś to powiem Ci ze jest taka tradycja żeby uklekanc nawet kiedy przechodzi się przez tą środkową aleje kościoła do tego każdy stoi zwrócony do księdza. Popieram testy ale to była prowokacja, nie możesz mówić że "ona tylko w ciszy się modlił" i śmiać się że to merytoryczni w poprawne. Oczywiście również nikt nie chodzi na mszę z translarentami
  • Odpowiedz
@CurlyHairGirl: dlatego niestety dopiero demografia zmieni to wszystko. Starzy wymrą, w średnim wieku będą letni katolicy, a młodzi już zlaicyzowani albo za niedługo. Gdy po kościołach będzie hulał wiatr nawet PiS oleje ich ciepłym moczem, ale teraz jeszcze akcje związane z Kościołemc= wyższe poparcie dla PiS.
  • Odpowiedz
ale jaką naukę? Ja się powołuje na naukę

Nie powolales się na nią ani razu, jedyne na co powolujesz się to kościół katolicki

a ty się powołuje na naukę lgbt

@Kwiatsloneczny: ale o czym ty bredzisz? Jakiś przykład tej "nauki" LGBT bo póki co to medycynę odrzucasz bo ci ksiądz co innego mówi
  • Odpowiedz
jest taka tradycja żeby uklekanc nawet kiedy przechodzi się przez tą środkową aleje


@Newosxso: to jest wasza katolicka tradycja, a nie żaden obowiązek

nie możesz mówić że "ona tylko w ciszy się modlił"


@Newosxso: oczywiście że mogę

Oczywiście również nikt nie chodzi na mszę z translarentami


@Newosxso: oczywiście kościół nie wtrącał się ze swoimi antynaukowymi zabobonami do prawa w kraju, jak widać akcja rodzi rekacje, scenariusz irlandzki tak właśnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@Kwiatsloneczny: nie zesraj się, niedługo was katoli w Polsce będzie 1% i te wasze kościółki zmienia się w stragany jak w Holandii, bo już teraz ogromną większość młodych sra na ten kościół ()
  • Odpowiedz