Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
To niech najpierw kościół nie wchodzi z butami do naszego życia, do polityki, do szkoły.

@CurlyHairGirl: jest jakiś spis kto może się wypowiadać na tematy polityczne, a kto ma zakaz?
  • Odpowiedz
nie przyjmujesz prawdy do głowy.


@Kwiatsloneczny: ósme, nadal brak jakiegokolwiek argumentu dla tych bzdur które powtarzasz

Napisz w prost że przyjmujesz tylko to co jest Ci wygodne i sytuacja się wyjaśni


@Kwiatsloneczny: dziewiąte, wymagam faktów i dowodów, ciebie to przerasta bo pieprzysz od rzeczy

o co taka dyskusja jak z dupą po północy?


@Kwiatsloneczny: 10, to nie dyskusja a pokazywanie twoich kłamstw i tego że jesteś z logiką na
  • Odpowiedz
Co byś nie napisał to krzyczą że to kłamstwo i że ich prawda to jest prawd


@Kwiatsloneczny: jedenaste, przeczysz nauce bez żadnych argumentów powołując się na nauki mitologii chrześcijańskiej
Wypunktowałem twoich 11 kłamstw, nie potrafisz się do tego odnieść, ani wskazać chociaż jednego mojego
  • Odpowiedz
@Kwiatsloneczny: Czemu mnie nie dziwi, ze katotalib broniący bandyckich poglądów kościoła jest akurat przegrywem.

Porzuć te paskudna religie, dorośnij do tego, ze niewidzialni przyjaciele z chmurki na niebie nie istnieją to gwarantuje ci ze będzie ci w życiu lżej i wyjdziesz z przegrywu.
  • Odpowiedz
@Kwiatsloneczny: no szok, kolejne kłamstwo, dopóki nie podasz chociaż jednego naukowego argumentu na brednie które powtarzasz to dam ci spokój, przecież mogę punktować kłamstwa z każdego twojego posta a ty nie odniesiesz się do tego bo wiesz że mam rację
  • Odpowiedz
@Kwiatsloneczny: uuuuu po ujawnieniu kłamstw i hipokryzji nieudolne wycieczki osobiste, bo nadal nie masz nawet jednego argumentu żeby poprzeć te brednie xD
Masz wypunktowane jedenaście, dręczył cię dalej nie będę bo mi szkoda się ciebie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz