Wpis z mikrobloga

@Kwiatsloneczny a jal odniesiesz się do tego, że papież franciszek jest za związkami partnerskimi? Głowa kościoła myli się co do LGBT? Polski katoliban wie lepiej? Może bedziey shizma i swój własny kościół stworzymy.
  • Odpowiedz
miejsca do których uczęszczając masz zagwarantowane zbawienie wieczne.


@orbitowski: czyli samo chodzenie do kościoła wystracza? Myślałem że jakieś jeszcze standardy tam mają, ale w sumie po wpisach gorliwych katoli mogłem się domyślić że to błędne założenie
  • Odpowiedz
@Kwiatsloneczny: Xd już nie sraj z tym domem, bo co, bo do kościoła wejść nie można? Stoi i nic nie robi, należy im się za to całemu kościołowi pomimo, ze jestem katoliczka. Jakoś jak się #!$%@? do klinik aborcyjnych albo sejmu jak nie chcieli aborcji to było ok, a teraz to już zle ze ktoś robi tak samo? Was powinno się wyplewic, bo tylko szkodzicie ludziom
  • Odpowiedz
Kij w mrowisko włożony teraz czekać aż ludzie sami zdestabiluzują to państwo gryząc się nawzajem. Zaborcy powinni upomnieć się o swoje
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Deska_o0: Kościół Katolicki to jest dumny z Mikołaja Kopernika

@Kwiatsloneczny:

Sanctissimus rozporządził, że rzeczony Galileo ma być przesłuchany co do jego intencji, nawet z groźbą tortur, a jeśli ją podtrzyma, ma wyprzeć się podejrzewanej u niego herezji na plenarnym zgromadzeniu Kongregacji Urzędu Świętego, potem ma być skazany na uwięzienie według upodobania Świętej Kongregacji i należy mu rozkazać, aby nie rozprawiał nadal, w jakikolwiek sposób, ani w słowach ani w piśmie,
  • Odpowiedz
@Shatter: z takiej racji ze kosciol stal sie czesxia polityki.Jesli chca uczestniczyc w zyciu polityxznym to niech locza aie z tym ze beda zbierac nastroje spoleczenstwa. Moze to ich nauczy ze rozdzielnosc kosciola od panstwa jest dla dobra kosciola
  • Odpowiedz
nawet z groźbą tortur, a jeśli ją podtrzyma, ma wyprzeć się podejrzewanej u niego herezji na plenarnym zgromadzeniu Kongregacji Urzędu Świętego, potem ma być skazany na uwięzienie według upodobania Świętej Kongregacji


@smutnomibobrze: oni dyskutowali lewaku! xD
  • Odpowiedz