Wpis z mikrobloga

@Deska_o0

Czyli przyznajesz że to była prawokacja, jeśli rozumiesz że to jest tradycja ale nie obowiązków, rozumiesz że łamie tradycje

Jesteś nie dojrzały

Jaki #!$%@? kościół, to jest niesamowite dlaczego każdy przeciwnik kościoła traktuje go jako jedną zbitą masę, nawet każdy ksiądz jest każdy równym stopniu przyjmuje to wiarę, a piszesz jakby każdy katolik był identyczny, każdy Książ niczym się nie różnił. Ja bym #!$%@?ł wszytkich biskupów, całą kastowość kościół zostawił tylko
@CurlyHairGirl: nie wiem czy to pytanie się tu przewinęło, ale dlaczego dzisiaj chcą zakłócać mszę, przyklejać plakaty na kościach etc.? Wydaje mi się, że to TK podjął decyzje, a nie Kościół Katolicki. KK oczywiście ma inne zdanie na temat aborcji, ale to nie KK i hierarchowie złożyli wniosek do TK.
Czyli przyznajesz że to była prawokacja, jeśli rozumiesz że to jest tradycja ale nie obowiązków, rozumiesz że łamie tradycje


@Newosxso: to już sam sobie wymyślasz, to jest ich tradycją tak samo jak ich wierni mają wierzyć w brednie z książki przetłumaczonej zgodnie z wolą ówczesnych hierarchów, a starają się to narzucić wszystkim
Resztę pomijam bo nie ma tam żadnego argumentu a samo plucie jadem, rozwieje tylko twoje wątpliwości, tak każdy ksiądz