Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemanko Mirkuny i Mirabelki!
Jestem Mirabelką, od 2 lat pracuję w jakości w automotivie. W mojej obecnej firmie nie dzieje sie zbyt dobrze, wiec szukam nowej pracy na #slask.
Mam zamiar mieszkac w #katowice, stad szukam pracy do 35 km. Poki co odzew rowny zero. Niestety nie mam znajomych w tych okolicach, stad ciezej o info gdzie akurat potrzebne sa rece do pracy.
Internety przeszukane wzdluz i wszerz.
Mam doswiadczenie w labie makrografii, CMM, kontroli jakosci, obecnie pracuje jako wsparcie w biurze jakosci.
Moze ktos slyszal cos o wakatach u siebie, odwdziecze sie w zlocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tychy #gliwice #sosnowiec #bytom #zabrze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f956ea5c53de577b9aaed65
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
@Ejvolered: @AnonimoweMirkoWyznania: Masz na myśli to w Dąbrowie Górniczej? Mieli rozbudować zakład więc może są przyjęcia. Warto też sprawdzić SK Innovation budowane zaraz obok. Do końca 2021 mają wystartować, ale może podobnie jak NGK Ceramics rekrutacje i szkolenia w Gliwicach prowadzili już wcześniej. Zresztą kolejne dwa zakłady się tam budują.
OP: @Lapidarny: Mialam konto 8 lat na wypoku, ale dostalam bana za serwerownie( ͡° ͜ʖ ͡°) Nowego konta nie moge zautoryzowac, ciagle problem z numerem telefonu :(
@snusmumriken1971: znam te firme, ale nie maja zadnych ogloszen do jakosci, na produkcje wysylalam, ale sie nie odezwali :( znasz tam kogos?
mam jakiegos starego maila, jakbyscie cos Mirkuny wiedzieli, dejcie znac :)
kasienka_marchefka@wp.pl (xD)
serio odwdzieczylabym sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lapidarny: Szybciej udalo mi sie zweryfikowac w koncu kontoz niz dodac komentarz przez anonimowe :)
@snusmumriken1971: Masz Mireczku jakies dojscia do Leara? Sledze ich strone, ale nie wrzucaja zadnych ofert do jakosci, a i na produkcje nic nie ma na stronie.
@nowy_wykopowicz: staram sie zerkac na ogloszenia, ale wiem, ze pracownicy niekiedy wiedza lepiej o wolnych wakatach :)
@Ejvolered: zerknelam, i z tego co widze, nie ma niczrgo
OP: Mialam konto 8 lat, ale dostalam bana za serwerownie ;) Mam maila z archaiku kasienka_marchefka@wp.pl @snusmumriken1971: @Lapidarny:
Znam leara, ale nie widzialam zadnych ofert u nich do jakosci, wiesz cos wiecej?
Wiem, ze firmy maja bonusy rekomendacyjne, moznaby nawet cos na tym zarobic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moglabym zaczac od produkcji, tylko wolalabym ominac biura posredniczace.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis