Wpis z mikrobloga

@Kempes: piękne, matka mogła przez pięć lat odwlekać diagnozę powoli umierającej córki, patrzeć jak w cierpieniu nieodwracalnie gaśnie z dnia na dzień.

Szokujące, że nie każda matka chce przyjąć taki cudowny dar życia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@NapalInTheMorning Teraz dziecko by nie cierpiało, wystarczy poddać leki przeciwbólowe, a w ostateczności narkotyki, też mają działanie przeciwbólowe. Takie dziecko można sobie w domu spokojnie trzymać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kempes: Ten tekst "Lewica daje wybór" niczym nie różni się od tekstów tych influencerek od batoników czy płaszczyka. "Politycy źli, strajk dobry, dlatego kup nas"
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nvmm Na jednych działa taka reklama, na innych nie... jak to reklama. Dziwne, śmieszne to i na mnie nie działa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Kempes: Cieszyliśmy się jej cierpieniem 5 lat raczej to powinno brzmieć.

W ogóle to Telus jest z mojej okolicy i to bardzo majętna rodzina z układami, także idąc dalej ma hajs na rehabilitację, dostęp do lekarzy, kolejki go raczej nie obchodzą itd.

A co ma począć biedna czy przeciętna rodzina jak wsparcie od państwa jest zerowe?
  • Odpowiedz
ale najlepiej jak jest to cierpienie innego człowieka ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kempes: Dokładnie, świetny przykład dawała Teresa z Kalkuty, na dodatek robiła tak jak pan Korwin powiedział, handlowała dziećmi na wolnym rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: czytajac takie wysrywy jak te z #tvpis to mam wrazenie, ze oni probuja wmowic mniej swiadomej czesci spoleczenstwa, ze w przypadku nieodwracalnej choroby dziecka to lekarze beda sila wbrew woli rodzicow dokonywali aborcji, zeby pokroic dziecko na szczepionki i inne takie
  • Odpowiedz
@Kempes: lewica daje wybor chyba ze chodzi o zakladanie pasow, wysokość oprocentowania podatku, podstawy programowe w szkolach i ogolnie wolnosc wypowiedzi XD

to lewica doprowadzila do tego calego kryzysu bo sie ukladala z kosciolem w latach 90 a ponadto to lewica uchwalila taka beznadziejna konstytucje
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@gnt_1 A na czym ta beznadziejność konstytucji RP polega?
Lewica też wywalczyła wolne dni od pracy, czy prawa pracownicze i związki zawodowe o nie walczące z pracodawcami. Chyba że one też ci się pasują XD
  • Odpowiedz