Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonekrandkuje

Ogólnie nawet jak już dojdzie do jakiejś randki to mam problem żeby przejść od gadania o głupotach do nawiązania jakiejś więzi, dotyku, pocałunku itp. Niby powinieniem to ogarnąć z czasem ale wychodzi na to że obecnie dobiłem do nowego levela nieogarnięcia i przez całe spotkanie nie zdjęliśmy nawet naszych masek xDdd. No tak trochę słabo, nie wiem no, jakieś porady może? Gdzie w ogóle wyjść teraz na spotkanie, łazić sobie tylko po mieście można? Wspólne gwiazdkowanie PiSu?

Btw jak pytam każdej młodszej czy wie co to gimnazjum to jestem już 25 letnim boomerem, czy może jednak to w miarę normalne?

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9891ebc53de577b9aaf29a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: na dobry początek przechodź do tematów wzbudzających emocje. Pytanie: jak? A no tak, że zaczniesz opowiadać historie, w których - na przykład między kobietą, a mężczyzną coś się #!$%@?ło. A to czy to jest ok, że ona przegląda jego zdjęcia w telefonie, stąd już blisko do smsów/messengera albo, że znajomy jest w związku, ma atrakcyjną przyjaciółkę, która zaprosiła go na wesele, on chce iść, a jego dziewczyna jest zazdrosna. Po
@AnonimoweMirkoWyznania: proponuje sie doksztalcic o tym jak rozmawiac na co zwracac uwage rowniez na temat mowy ciala i tego jak swoja swoja postawa mozemy wplywac na innych do tego przyda sie tez psychologia relacje miedzyludzkie itp.

jedni to maja ze umieja rozmawiac inni musze sie szkolic. generlanie trenuj bo to podstawa i nie czasem nie wal konia w dniu spotkania bo to zbija naturalny poped. ludzie sa rozni i czasem trafis
Mam podobny problem. Z tymże ja nie mam problemów z wywoływaniem emocji i flirtowaniem a jedynie z pójściem krok dalej i eskalacją dotyku.
Ja idę yolo. Co mi może zrobić jak jej się nie spodoba mój dotyk, złapanie za rękę czy próba pocałunku? Pobije mnie? Wezwie policję?
W najgorszym przypadku powie ze za wcześnie albo nie ma ochoty a Ty to obracasz w żart aby nie było creepy.
Słyszałem że dobrą taktyką
OP: @oryginalny_kryptonim: ale jednak z tym problem bo nie mam dużo takich historii właśnie, poza tym nie chce o związkach mówić żeby nie wyszło że w żadnym nie byłem nigdy. No i z tą co się wtedy spotkałem to raczej mogę omawiać memy papieskie, klocucha i zadania na pszyrke a nie takie związkowe rzeczy.
@kawalekpodlogi: nie walić przed spotkaniem xddd śmieszne to trochę ale no nawet xdd. Wiem że
@AnonimoweMirkoWyznania: a czemu nie może wyjść, że w żadnym związku nigdy nie byłeś? mam nadzieję, że nie masz obaw dlatego, że za dużo naczytałeś się tu co poniektórych wykopkowych wypowiedzi.
W tak banalnej sprawie nie musisz odpowiadać jej wprost, że nie byłeś nawet, kiedy wprost Cię o to zapyta: "Spotykałem się wcześniej z kobietami, ale nie było między nami czegoś głębszego. Poza tym jest wiele lepszych tematów do rozmowy niż rozmowy
OP: @oryginalny_kryptonim:

a czemu nie może wyjść, że w żadnym związku nigdy nie byłeś? mam nadzieję, że nie masz obaw dlatego, że za dużo naczytałeś się tu co poniektórych wykopkowych wypowiedzi.

W tak banalnej sprawie nie musisz odpowiadać jej wprost, że nie byłeś nawet, kiedy wprost Cię o to zapyta: "Spotykałem się wcześniej z kobietami, ale nie było między nami czegoś głębszego. Poza tym jest wiele lepszych tematów do rozmowy
Trochę dziwny sposób powiedzenia, tak jakby się chciało to ukryć, ja bym to inaczej powiedział. Ogólnie nie zdarza się żeby kiedykolwiek mnie pytały o byłych, ale to też dlatego że właśnie nie staram się o związkach rozmawiać.


@AnonimoweMirkoWyznania: Może on być dla Ciebie nie naturalny, każdy z nas ma swoje filtry i nie ma w tym ani nic złego, ani nic dobrego. Pewność siebie jest kluczowa. Tak na prawdę przejdzie niemal